sissy crossdresser bireyler için anal plug kullanımı

Soru

merhaba ben 2 yıldır sissy ve cd olan biriyim. daha önce bir erkekle 2-3 kere birlikteliklerim oldu, anal mastürbasyon deneyimim de oldu. ama son zamanlarda araştırıyorum ve bakıyorum alışveriş sitelerine metal anal plugları (bazıları kuyruklu oluyor) tatmak, denemek istiyorum. deneyen, kullanan varsa deneyimini ve nasıl hissettirdiğini yazabilir mi??

Cevaplar ( 3 )

  1. bu konuda kesin bilgim yok ama düz mantık ilerliyorum daha önce cinsellik yaşadıysan muhtemelen soğuk bir metal hiç haz vermez. öyle hevesle alıp birkaç kullanıp kenara atarsın gibime geliyor.

  2. kullanmayı sevene zevkli gelebilir, ancak erkeklerin dikkat etmesi gereken husus alacakları plug da prostat uyarıcı özelliğinin olmasıdır. pluglar standart tek tip değildir, erkekler yada bayanlar için olanları vardır. bayanlar için olan bir plug size keyif vermeyebilir.

  3. merhaba @semihaa_cd ben can bende çocukluğumdan beridir bayan kıyafetleri giymekten hoşlanıyorum. anal plug hiç kullanmadım fakat anal mastürbasyon yapıyorum. anal mastürbasyon gerçekten çok zevk verici..

Bir cevap bırakın