erkekler için anal plug tıkaç kullanma fantazileri

Soru

bu konu ile ilgili merak ettiğim bazı sorular var, deneyimi olanlara sormak istiyorum, anal tıkaç ile yürümenin koşmanın bir zararı olur mu. her yerde anal tıkaç kullanılır mi. giydiğimiz pantolondan belli olur mu. yerinden çıkıp düşme ihtimali var mı ? tşk.

Cevaplar ( 4 )

 1. 2

  araştırınca piyasada anal plug olarak çok fala model var, kimi çok küçük, kimi çok çok kullanışsız, kimi aşırı büyük, kimisi hiç anatomik değil. eğer tam ayarında doğru bir ürün olursa yüm beklentilerinizi karşılar. yürümek koşmak uyumak isterseniz takla atmak herhangi bir zararı olmaz. nerde kullanmak istediğiniz sizin tercihinize kalmış. diyelim metal plug kullanıp avm ve güvenliğin olduğu duyarlı kapıların bulunduğu noktalara gitmeyin başınıza bela olur. belli olma ve çıkıp yerinden düşme konularına söyle cevaplayayım. eğer plastik ve anatomik prostat uyarıcı plug alırsanız bu dediklerinizin hiç biri olmaz. plastik olduğu için öncelikle hafif olur, sonrasında doğru anatomik model seçtiyseniz içinizden çıkmaz ve kıyafetlerin üstünden belli olmaz, kullanıp istediğiniz yapabilirsiniz kimse anlmaz. anatomik olması önerim çünkü kullanım esnasında prostatı uyararak ayrıca bir zevk verir. birde dikkat lastik demedim plastik dedim, çünkü lastik esnek olanlar prostatı iyi uyarmıyor, sert olması gerekiyor. ek olarak plug yada prostat uyarıcılar titreşimli olmuyor, bazı komik arkadaşlar titreşimli vibratörle karıştırıyorlar alakası yok. kendi keyifleri bilir lakın titreşimli ürünlerin kullanımı hiç konforlu olmuyor.

 2. 2

  metal olanlar rahatsız ediyor acıtıyor uzun süreli kullanıma uygun değil. prostat uyarıcılı hafif plastik olanlardan tercih edilirse, çıkma düşme rahatsız etme belli olma sorunu olmaz. üstelik kullandığınız sürece prostatı uyararak haz verir. birde kullanırken kurumayan bir kaydırıcı kullanın, bebe yağı, vazelin falan gibi, su bazlı olanlar bir süre sonra kuruyor.

 3. 2

  Aman aman uzak olsun 😂 hatun iki sefer üç parmağını haber vermeden birinde bana masaj yaparken diğeri 69 da ben oral yaparken ona sonkez denedi ve yanıt olarak da ben alırken alıyorum dedi güldüm ve takılmadım çok 😂

 4. 2

  şahsen ben kullanıyorum ve çok iyi metal olanı var ve lastik olanı da var çok zevkli ancak bazen çıkabiliyor

Bir cevap bırakın