ilk kez anal plug kullanan erkekler nasıl kullanılır acıtırmı

Soru

İlişkilerde çok çabuk boşalıyor ve kısa süre sonra da ereksiyon inzivaya çekiliyor, 2 dk sürmüyor yani anlayacağınız. 1-2 gündür anal plug tıkaç üzerine araştırma yapıyorum, ki %99.9u memnun erkek bireyler içinde. Şu da var ki almak kullanmak istiyorum. diğer yandan da bir o kadar tedirginlik bir o kadar da acaba soruları geliyor aklıma. ilk denemelerde başarısızlık olayı oluyor mu, can yakar mı diye ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 2

  anal plugların 100 lerce değişik şekli ve boyutu var. dev gibi bir şey alırsanız acır, küçük birşey alırsanız fark etmezsiniz bile. ek olarak anal plug ile prostat uyarıcı oyuncaklar bir biriyle çok karıştırılıyor, ikisi birbirine benzesede teknik olarak farklıdır. tam olarak ne amaçla, ne için kullanmak istiyorsunuz ? kullanınca ne olmasını ne fayda getirmesini bekliyorsunuz. bunları daha net yazarsanız buna göre size uygun tavsiyelerde bulunabiliriz.

 2. 3

  bende merak ettim açıkçası, anal plug ne için kullanacak diye ? prostat uyarımı, zevk almak, anal tatmin, ereksiyon yada boşalma için falan mı ?

 3. 3

  cevaplarınızda olduğu gibi öncelik tabi ki zevki hazzı tatmak için, sonrasında prostat uyarımı, anal tatmin, ereksiyon uzun süre sert ve de dik kalıyor mu, erken boşalma konusunda yardımcı mıdır ? şimdiden teşekkür ediyorum…

  • 2

   ilk dediklerinizin hepsini yapar ama boşalma ve sert kalmayla etkisi yok. sert kalmak demek penisteki damarların iyice büzüşerek kanı peniste tutması bu sayede sertliğin uzun sürmesi demek. haliyle plug ile penisteki damarın bir bağlantısı olmadığı için sert kalacağını beklememek lazım. erken boşalmayı zaten açıklamaya gerek yok, çünkü prostatı uyarınca aksine sertleşmeden istemsiz boşalmaya bile sebep olur.

 4. 3

  Anal plug deneyimi farklı bir his diye biliyorum. etkinliğinizi arttırır ancak bazı şeylere de alışkanlık yapabilir.

Bir cevap bırakın