anal plug kullanan kadınlar ne kadar sürede alışır

Soru

karımla anal seks yapacağız ama birkaç kere denedik hem benimkisi çok kalın hem de onun poposu çok dar. bizde tavsiye üzerine alıştırmak için anal plug almayı düşünüyoruz. yalnız nasıl bir şey alacağız büyüklüğü kalınlığı ne kadar olmalı bilmiyoruz. kafamız karıştı çünkü çok fazla model var. birde plastik mi, silikon mu, metal mi almak lazım ? son olarak bu plug ne kadar süre kullanması lazım ki alışsın ? tşkler.

Cevaplar ( 3 )

  1. 4

    3 ölçekli oluyor bildiğim kadarıyla küçük orta büyük diye. hammadde hakkında bir bilgim yok yorum yapamayacağım. ne kadar süre taktığına ve kaç günde bir taktığına göre değişir her gün biraz yoklarsın hazır olunca olmuştur. fakat kullanmayı bırakınca geri daralıyor delik. büyük boy biraz abartı. bir küçük, bir orta boy alın küçüğe alışınca ortaya geçersiniz. ona alışınca hazır hale gelir.

  2. 7

    pluglar genelde konik olur, kabaca tarif etmek gerekirse primit gibi, bir ucu dar, diğer ucu gitikçe genişler yapıda olur. sonuçta penis gireceği için gerçek bir penis ölçüsünü referans alın, 4-5 cm kalınlık ve 10-15cm uzunluk düşünün. artık bu ölçülere yakın bir plug alabilirsiniz. metal çok ağır olur, silikon çok yumuşak jel gibi olur, en güzeli plastik bir plug alın, hafif, hem temizliği kolay hem daha kullanışlı ve uzun ömürlü.

  3. 4

    alışamaz çünkü arkası yırtılır. ayakkabı bile ayağına olmuyorsa zorla olduramazsın.

Bir cevap bırakın