sıkça cinsel ilişkiye girmek kilo verdirir zayıflamaya faydası olurmu

Soru

biraz kilolarım var çok değil aslında ekstram var diyelim. sevgilim daha çok seks yaparsan daha çok kalori yakarsın spor yapmış gibi etkisi olur zayıflarsın diyor. baştan komik geldi senin niyetin seks yapmak nerden uydurdun bunu dedim, telefonundan açıp gösterdi internette böyle şeyler yazıyor. bende biraz inandım bi yandan kafam karıştı, gerçekten dedikleri doğrumu ? sürekli seks yapmak zayıflatır mı ? eğer kilo verdirtiyorsa ne kadar yapınca kaç kilo verdirtir ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 4

  bu erkekler çok yalancı işi sekse bağlamak için uydurmadıkları yalan yok. geçen bir sitede sperm strese iyi geliyormuş diye yazı okudum, sözde araştırmalara göre, internette aradım taradım böyle bir araştırma çalışma dünyada yok. kadına oral yaptırmak sperm yutturmak için yalanın zirvesi. zaten spermin birleşimine baksan dersin ki hangi madde hangileri strese iyi geliyormuş, öyle olsa zaten o maddeden vitamin yaparlar yutarsın olur biter sperme gerek kalmaz. cahilik işte bir sürü inanan var. sana söyleyeyim kilon varsa boğazını tutmaktan başka bireşy işe yarmaz, yiyip yiyip seksle zayıflama yalanı ancak sevgilinin senden yararlanmak için uydurduğu bir şey. öyle olsa diyet kampları değil, seks kampları olurdu oraya gider bol bol seks yapar incecik zayıflar gelirdin 🙂 seksin zayıflamaya hiçmi faydası yok dersen vat tabi ama ancak %1 oranında. oda zaten bi çay içsen gitti.

 2. 4

  öyle bir durum var seks zayıflatıyor kilo vermeye yardımcı oluyor bu yalan değil ciddi olarak kanıtlanmış sonuçlardan oluşuyor. lakin @rayaebru dediği gibi etki oranı düşük. eğer ki kombinasyon yaparsanız o zaman etkisi hayli yükselir, öncelikle diyet, sonra spor, peşine ek olarak seks ile zayıflamadaki etkiyi arttırabilirsiniz. bu arada bu sperm ile ilgili neler uydurmadılar, yok cildi güzelleştiriyor falan diye, keez-ban kızlarımız yüzlerine bile sürdüler 🙂 yarın uyduruk bir araştırma yayınlayıp kızlar erkeğin ağzına sıc**sa erkeklerin cinsel kuvveti artıyor deseler ona inanacak aba-zaan erkeklerde vardır kesin. hiç kızmasın ama azıcık akıllı olmak lazım.

 3. 6

  Kusura bakma ama gülümseyerek okudum hayır asla zatıflatmaz demiyorum ama çok ama çok az oda terlemekten galiba ama açıktırdıgına yemin edebilirim 🙂

 4. 3

  Kilo vermenin birinci şartı boğazı tutmaktır. Yemenizi azaltın. Yoksa kilo vermenize hiçbir şeyin faydası olmaz. Sağlığınıza dikkat edin. Zayıf olmanız sekste sizin de daha etkin olmanızı sağlar. Kilo vermek için seks yapmayın, ama kiloyu seksten daha fazla zevk almak için verin.

 5. 13

  Öyle bişey daha öncede duymustum ama zayıflattıgını görmedim

 6. 5

  Komik geldi açıkçası. Spor sayılıp zayıflatması hadi doğru olsun spor dediğin her gün olur birde hareketin çoğunluğunu genelde erkek yapar nasıl olicek

Bir cevap bırakın