nedir bu erkeklerin dolgun göğüs merakı

Soru

bir klinikte 5 yıldır resepsiyon görevlisi olarak çalışıyorum. bu süreçte sürekli artan sayıda göğüs estetiğine daha doğrusu göğüs büyüttürme işlemi yapmak isteyenler sırada. göğüsleri ne kadar güzel bir sorunu yok niye diyorum sevgilim istiyor kocam istiyor. 10 kadından dokuzu bu şekilde. küçük falanda değil normalin üstünü istiyorlar. erkekler neden bu kadar çok buna takmış durumdalar anlam veremiyorum. göğüslerin kocaman büyük olmasıyla dertleri ne ?

Cevaplar ( 8 )

 1. 6

  varya bu kadaınlar sırf erkek istiyor diye neler yaptırmıyorlar yinede yaranamıyorlar. erkeğin lafına uyup tırnağımı kesmem. kadınların biraz iradesi olmalı, böyle kukla gibi olmaya devam ederlerse erklerin elinde oyuncak olmaya devam.

 2. 8

  kadınlar büyük penis istiyor erkeklerde büyük göğüs istiyor… yani herkes büyük istiyor 🙂

 3. 5

  Kadınların büyük penis istemesi ile aynı sebep. İki düşünce de kanımca yanlış. Sığ insanların tercihleri de sığ olur.

  • 4

   tüm kadınlara sorsunlar, %98 inin büyük penis diye bir fikri yoktur. tüm erkeklere sorsunlar tam tersi %98 inin tercihi büyük meme olacaktır. fazla mal göz çıkarmaz niye olmasın mantığı. kadınlar büyük penis ister yine porno endüstrisinin hipnotize edilmiş erkeklere empoze ettiği bir olgu. o derece bu ruyaya inanmışlar ki bunu milat bir ölçü, bir kriter, bir başarı büyüklük kabul etmişler. büyük olunca tüm kadınları uçuracağını sanarlar ama ilk pilotluk deneyimlerinde 30 saniye içinde boşalıp uçağı bile kaldıramadan pistin sonundaki şarampole yuvarlarlar. asında gözden kaçan gerçek erkekler çok baskıcı ısrarcı, kadınlar ise @erotic-girl dediği gibi ne yazık iradesiz ve kukla.

 4. 4

  Siz büyük büyük dersenz onlarda büyük ister kalça büyük ister gogus büyük isterler. Benim için ideal buyykluk yeterlidir ama kimi erkek sağlim inek giibi olsun ister ama erkek arkadaşı için de gogus büyüten kadına salak derim gerizekali derim mal derim yani hadi ayrildin eee göğüsler kaldı ole kocan dediki çok buyuk hadi küçült geri :))))

 5. 3

  Aynen ben de anlam veremiyorum büyük olmuş küçük olmuş ne fark edecek

 6. 3

  Pek bir önemi yok aslında bazı insanların anlamsız takıntıları işte maalesef

 7. 4

  Cinselliği ebatlara sıkıştırma zorluğu artık doyumsuzluk yaşama, pornnolarla mukayese vs gidebilir

Bir cevap bırakın