eşim her gece cinsel ilişkiye girmek istiyor

Soru

26 yaşında bayanım ve 1 yıllık evliyim. ilk başlarda yeni evli olduğumuz için diye düşündüm ama eşimi hiç doymak bilmiyor hafta sonu günde 2 kere, hafta içi her akşam seks yapmak istiyor. ilişkiyi de çok uzun sürdürüyor. kendimi kadın gibi değil seks objesi gibi görmeye başladım. bu gece yapmayalım deyince arıza çıkartıyor sinirleniyor. bu kadar olması bana aşırı geliyor tahammül edemiyorum. biraz daha devam ederse cinsellikten soğuma ve tiksinme gelecek. artık o kadar isteksiz yapıyorum ki bir damla zevk almıyorum, benim için resmen fiziki işkenceden farkı yok. ne yapmam lazım bana bir yol gösterin artık dayanamıyorum evden kaçacağım ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 1

  bazı erkeklerde hormonel bozukluk oluyor, bu durum bireyin pisikolojik durumunu da etkiliyor. bakıyorsun kimisi sinirli oluyor, kimisi melankolik, kimi aşırı azgın, kimi sürekli uykulu. değişik reaksiyonlar olabiliyor. eşiniz bir doktora gitsin. bu kadar aşırı azgınlık normal değil. üstelik böyle hızlı giderse 40 yılda harcaması gerken enerjiyi 10 yılda harcayıp bitirecek, geri kalan 30 yılı tükenmiş bir erkek olarak geçirmek zorunda kalacak.

  • 3

   26 yaşındaysan eşinde aynı yaştadır diye düşünerek yazıyorum. bu kadar istek anolma bir durum değil bence. bu konu @baturbatur a katılamıyorum. ben de yaklaşık 30 yaşa kadar her gün istiyordum. sonra biraz daha azalıyor zamanla tabii olarak. bazı erkeklerin enerjisi çok yüksek olabiliyor. bazıları ise sönük. 26 yaş için sizinkinin isteği normal bence. sen yetemezsen ya gürültü çıkar ya aldatma. aklında olsun. burada sorun sanıyorum sen çalışıyorsun, yoruluyorsu, birbirinize zaman ayıramıyorsunuz. o da seni heyecanlandıramadığı için sana işkence gibi geliyor olması. eşinin bu konuda bilgilenmesi veya senin libidonu düşüren şeylerden uzaklaşman çözüm olur. yoksa sonu pisikoloji, fiziksel şiddet ve ayrılığa gider.

 2. 2

  cinsellikte düşülen en büyük hata, cinselliğin sınırsız bitmez olduğu düşüncesi ve hoyratça tüketilmesi. sitede görüyorum cinselliği arabaya benzetiyorlar daha anlaşılır olması için. cinsellik size verilmiş yeni bir araba gibi, ilk zamanlarda hevesten meraktan heyecanla sürekli sürekli binersin, kaydırırsın, patinaj yaparsın, ona buna hava atıp herkesi sollamaya çalışırsın, frene basmasın, gaza yüklenirsin, biraz orasını biraz burasını çarptırırsın, arada kazlar geçirirsin. ne oldu 50 yıl kullanacağın arabayı ilk 5 yılda pert ettin, yani ne oldu erkeklik tükendi işin bitti. diyelim arkadaşın arabasına çok iyi baktı, düzgün özenli kullandı, sen 5 yıl sonra sürünürken o sapa sağlam arabası ile yanından geçip gidecek, sana da onun egzos gazını koklamak kalacak. o sebepten erkekler yada kadınlar cinselliğini idareli kullansınlar.

 3. 2

  delimisin kızım sen çok pişmansan bana yolla kocanı. kadınlar hayalini kurar sen kızıyorsun. 30 lu yaşlardan sonra görecem ben seni.

  • 2

   haklısınız size katılıyorum, malesef herkes başarılı olamıyor. bazı erkeklerinde bu cinsellik yönü eksik kalıyor.

 4. 3

  karşılıklı uyum önemli tabi tek taraf isteyip diğer taraf istememesi sıkıntı eşinizi bi şekilde ikna edip penis kafesi takın fantezi gibi yapıp kafesi sevdirin siz istediğiniz zaman açarsınız kilidi istemediginiz zaman acmazsiniz

Bir cevap bırakın