cinsel ilişki boşalmadan biterse erkekte rahatsızlık olurmu

Soru

erkek arkadaşımla uzun bi süre ilişkiye girmemiştik. Normal de erkekler uzun süre ilişkiye girmedikten sonra boşalamayınca kasık ağrısı çekip yürümekte zorluk çekiyorlar diye biliyorum. Her neyse uzun süreden sonra bi ilişkiye girme durumu oldu ama boşalma olmadı. Ama ağrısı olur yürüyemez sanıyordum bi sıkıntı olmadı. Yani yakın bi zamanda ilişkiye girmiş olabilir mi aldatılıyor olabilir miyim diye kaç gündür düşünüyorum ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 2

  erkekler cinsel ilişkiye girmezse dediğiniz gibi kasıkları ağrır bu kısmı doğru fakat sizi aldattığını düşünmeyin masturbasyon yapmış olabilir porno izleyip rahatlamış olabilir

  • 7

   tabi canım siz seks yapmıyorsunuz diye adam çatlıcak değil ya kendi kendine yapmıştır birşeyler 🙂

 2. 3

  Bosalmamissa zevk almamistir yoksa erkek sorun yoksa zevk alır bosalir

 3. 5

  sevgilinizin sizi aldattığına dair bir gösterge değil bu, diğer arkadaşlarında dediği gibi mastürbasyonda yapıyor olabilir, yapmıyorsa bile gece uyurken bu birikim durmaz boşalma olabilir, o bile olmuyorsa idrar yaparken yine bu birikme boşalır öyle kalmaz yani. o dediğiniz ağrı falan kısa süre olabilir. günlerca ağrı çekme kıvranma olmaz.

 4. 3

  Kuruntu yapmışsın böyle düşünceleri bırak. Ömrünü yer bitirir bile düşünceler

 5. 3

  merhaba, bu tür varsayımlarla bir yere gitmeniz mümkün değil. tüm bunlar aldatıp aldatmadığını anlamanıza yardımcı olabilecek birer kriter değildir. diğer kişilerin cevaplarına yazdıkları gibi, mastürbasyon yapıyordur yada cinsel isteği çok değildir. belki gece uyurken boşalmıştır. çoğu erkek genelde sevgilisi de olsa, düzenli ilişki yaşasa da mastürbasyon yapmaya devam ediyor. bir tür alışkanlık gibi. bu tür düşüncelerle kendinizi yormayın. şüpheniz varsa onunla konuşmak en iyisi olacaktır.

 6. 6

  erkek sağlığı için çokta iyi bir davranış olmaz. ilişki sonunda boşalıp rahatlamak en iyisi

Bir cevap bırakın