duygu bağı olmadan cinsel ilişkiye girmek aldatmak mıdır

Soru

merhaba değerli dostlar. sizce evlilik hayatında biriyle duygu bağı olmadan anlık gelişen olay neticesi ilişkiye girmek aldatma sınıfında mıdır ? bu konudaki değerlendirmeniz yada fikirleriniz nedir ? paylaşırsanız sevinirim.

Cevaplar ( 4 )

 1. 4

  yani bunun cevabını verebilecek olan partneriniz aslında. aldatma adı üstünde, örneğin “ben senin üstüne gül koklamam” demişseniz ya da kimseyle cinsel ilişkide bulunmayacağını söylemişseniz evet. daha doğrusu norm olan bu olduğuna göre aksi şekilde konuşmuş olmanız gerek

 2. 3

  eşinizin başka biriyle birlikte olduğunu ve bunu “arada duygu olmadan anlık gelişen bir şey” olarak nitelendirdiğini düşünün… aldatmak sadece cinsel yolla olmayacağı gibi bu bahsettiğiniz de aldatmanın ta kendisidir bana göre.

 3. 4

  eğer bir sevgilin, veya bir eşin var iken başka bir kişi ile birliktelik yaşarsan bu durum onu aldatman demektir. eğer başka birisi ile ilişki yaşamak istiyorsan bu durumda eşinden ayrılmalısın.

 4. 8

  bence aldatmak sayılmıyor insanlar çok romantik bakıyor ve boş anlamlar yüklüyor hayır değildir aldatmak sonuçta hala onu seviyosjn

Bir cevap bırakın