popo anüs kılları alınmalı mı

Soru

Başlıktada görüldüğü gibi anüs kılları alınmalı mı ? ilişki esnasında çok kötü görülebilir mi kadınlar açısından? Bir de tatile çıkılacağı zaman göğüs ve sırt kılları alınmalı mıdır? (Genetik olarak biraz kıllı biriyim)

Cevaplar ( 3 )

  1. 3

    bazı kadınlar özellikle kıllı erkeklerden çok hoşlanıyorlar, birde tam aksi şekilde kıllı erkekten hiç haz etmeyen aşırı itici bulanlar var. kimileri için hiç fark etmiyor öyle yada böyle. ortalama alırsak genel çoğunluk aşırı kıllı sevmiyor, sevgilin eşin kız arkadaşın her neyse onun bakış açısı ilk öncelik, o sorun etmiyorsa iki mesele çoplumda nasıl göründüğün, denize gidince insanların bakışlarından rahatsız olacağını düşünüyorsan ortalamaya uymak için kıl oranını azaltan yöntemlere başvurabilirsin. size göre dünya umurunuzda değilse insanları önemsemiyorsanız istediğiniz gibi yapabilirsiniz, buda bir seçenek. benim düşüncemi sorarsanız bakımlı metroseksüel erkek her zaman iyidir, temiz görünmek kendinizide iyi hissetmenize yardımcı olur. parlak olun demiyorum, düzenleyici işlemlerle aşırılık olan noktalara müdahale yeterli olacaktır.

  2. 3

    temiz olsa bakımlı olsa güzel görünse bunun neyi kötü, tabi imkansızlıklar varsa yada almak istemiyorsan o başka, sevgilin rahatsız olmuyorsa, sende olmuyorsan, çevredekilerde olmazsa sorun yok. bu gibi soruların kesin bir cevabı yok. genel ortama tercihlere taleplere göre şekilleniyor biraz.

  3. 7

    evet genital kıllardan kurtulun ama makul seviyede ise göğüs ve sırt kılları kalsın.

Bir cevap bırakın