sevgilimle seks sonrası ten tene uyumak istiyorum

Soru

cinsellik tamam hayatımın  bir parçası, ancak ben bunun yanına daha çok romantizm istiyorum. genelde cinsellik sonrası kendimi yorgun, zayıf hissediyorum, partnerim bana sarılsın enerjisi ile beni de pozitif şekilde yeniden canlandırsın istiyorum. her seferinde sevgilim ben söyledikçe tersini yapıyor acele seks yapıp bir yerlere yetişmeye çalışıyor. bu akşam vaktim var biraz sana geliyorum diyor, seks sonrası birlikte uyuyacakken mesaim var çıkmam lazım diyor. bende sinirleniyorum, acelen varsa bir daha ban gelme diyorum. tartışıyoruz birkaç hafta geçiyor tamam anlıyorum seni bazen oluyor idare etmiyorsun diyor. tamam idare edeyim diyorum yine aynı sonuç. şimdi 3 aydır cinsellik yaşamıyoruz ona tavırlıyım, ben senin cinsel tatmin oyuncağın değilim bana geleceksen bana zaman ayıracaksın dedim resti çektim. bir yandan da yine kendim üzülüyorum. çok mu şey istiyorum, altı üstü biraz ilgi biraz sevgi mutluluk falan, seksten sonra ten tene sarılıp uyusa ne olur ki ? erkeklerin hiç böyle romantik yönü yok mu, illaki seks olmasa da olur sadece sarılıp uyusa ? olmuyor mu ?

Cevaplar ( 8 )

 1. 5

  mutlu olmak her kadının isteği, cinsel bir obje olmaktan çok değer verilmek önemsenmek isteriz. bunu anlayabilecek erkek sayısı az ne yazık.

 2. 4

  Herkesin istekleri, düşünceleri, zevkleri, hayata ve ilişkilere bakış açısı bambaşka. Belli ki sevgilinizin de cinselliğe bakışı sizinkiyle farklı. Tarafların bu konu üzerinde iyice düşünmesi, hatta birbirlerine süre tanıması gerekebilir. Mümkünse cinsel terapistlerden destek alın.

 3. 3

  erkek arkadaşınız her seferinde seks yapıp hemen gitmesi üzücü çünkü sizinde ondan gayet masumane bir isteğiniz var bu konuda sizi destekliyorum o zaman sizde anladığım kadarıyla ön sevişme yeterince yok sadece cinsel tatmin var gerisi gelmiyor

  • 5

   Anladığım kadarıyla ön sevişme yeterince yok demişssiniz ama bu konunun ön sevişme performansı ile zerre alakası yok. Sanırım siz ön sevişmeyi sadece sevince aşık olunca yapılan aslında çok da istenmeyen bir eylem sanıyorsunuz. İşin aslı ön sevişmeyi çok sevdiği için uzun tutup yine de karşısındakine af buyurun it kadar değer vermeyen tonla erkek ve kadın var. Arkadaşın yaşadığı konuya gelirsek üzgünüm ama kendisini kullandırtıyor. Adamın tek derdi boşalıp gitmek. Belki de başka sevgilisi vs de olduğu için yakalanmamak adını bir an önce kaçma derdine de giriyor ve yine muhtemelen gerçek sevgilisine sekste yapamadığı şeyleri bu soruyu soran arkadaşa yapabildiği için istemeye istemeye ilişkiye devam ediyor…

 4. 2

  Üzülerek söylemek gerekirse sadece cinsellik yaptığınız için sevgilin var hayatında..

 5. 2

  Adam bulmuş bir krz niye vaz gecsin oyuncak gibi geliyor gidiyor işini görüp gidiyor ne güzel:))))

 6. 2

  Duygu yüklü olmayan ilişkiler geçicidir sadece zevk almak için kullan geç

 7. 2

  en azından bir yaz gecesi ikinizin üstünüzde hiçbir şey olmadan sana sarılıp uyumalı. bu seni de aşırı memnun edecektir. cinsellik açısından şanslı olan pek çok insan iş romantizme gelince şanslı olamayabiliyor.

Bir cevap bırakın