sevgilim sürekli popomu elliyor tamda evlenilecek kızsın diyor

Soru

ne zaman baş başa kalsak yada fırsat bulsa popomu elliyor sonra iç çekiyor. yapma biri görecek diyorum dinlemiyor. bazen de sana masaj yapayım diyor omuzlarımdan başlıyor sırtıma oradan belime en son popomu avuçlamaya başlıyor. bazen burnunu dayayıp kokluyor, bazen ısırıyor sapık mısın yapma ne yapıyorsun diyorum, tamda evlenilecek kızsın bunun hayalini kuruyorum diyor. ne alaka diyorum sen anlamazsın diyor. ne istiyor neyin hayalini kuruyor benimle sevişmeyi mi ? benimle seks yapma hayalin mi var dedim, hayır hiç alakası yok sen bunumu anladın diyor. ne anlayacaktım ?

Cevaplar ( 8 )

  1. Onu bilmemde, iliskiniz olunca arkadan girmeyi net isticek bi tek onu bilirim. Daha iliskiye girmeden bunu belli etmis sana

  2. galiba @Salveli haklı benimde bundan anladım popon çok güzel demeye getiriyor. muhtemelen de sizinle anal seks yapma hayalleri kuruyordur. siz ters tepki göstersiniz diyede söylemeye çekiniyor, bilinç altına psikolojik mesajlar vererek yetiniyor 🙂

  3. sevgilin sana çok fena yükseliyor ama bunu sana söyleyemiyor peki görmekten çekiniyor. bunun yerine lafı dolandırıyor. popon çok güzel falan hikaye seninle çatır çatır seks yapmak için deliriyor belli. size ne kadar uyar ne kadar uymaz ben bilemem ama evlendikten sonra cinsellik konusunda sizi epey zorlayacağı belli. elit erkekler, sevgi saygı yaklasımını benimsemiş erkekler böyle isterik şeyler söylemezler.

  4. sevgilin popo tutkunu galiba, sürekli bunu tekrarlıyorsa rüyasında falanda görüyordur 🙂 bilemiyorum ama sanki siz çok fazla anlaşamayacaksınız ayrılacaksınız gibi geldi bana, çünkü kafalarınız uymuyor gibi. sen nezih bir insansın, aksine o isterik azgın cinsel dürtüleri yüksek biri galiba.

  5. Gtnu elliyor ve seks yapmak istemiyor hahaha buna gülerim işte bir kere ver bakalim nolucak gorursun safkiz

  6. işte bir anal meraklısı daha çıktı. zaten kendini önceden belli etmiş hele bir evlenelim, penisi popondan çıkarmam diyor peşin peşin. sana uyarmı bilmem ama adamın aklında hayalinde bu var galiba.

  7. o adam o popoya gözü dikmiş ya teslim ol ver kurtul yada kaç

  8. birincisi “hayır hiç alakası yok” diye yalan söylemiş bence. ikincisi popo normal bir erkek için hedef değil hedefe ulaştıracak arka kapıdır. evlenmeden bu işler özellikle kadın için büyük risk demek. erkek için ise -malesef- elinin kiri.

Bir cevap bırakın