bir birimizi çok seviyoruz ama aramızda cinsel uyumsuzluk var

Soru

merhaba benim bir sorum olacak. evleneli 3 yıl oluyor. bir birimizi çok seviyoruz her konuda çok iyi anlaşıyoruz. aile ile olan çevre ile olan iletişim ve uyumda muhteşem. herkes bizi örnek çift gösterebilir ama el gör konu cinselliğe gelince hiç ama hiç uyum göstermiyoruz. ben heyecanı fantazileri yenilikleri seviyorum, o ise cinselliğe yaklaşımı sınırlı ve isteksiz şekilde. hayatımızda cinsellik olmasa her şey tamam, sırf bu yüzden tatsızlık oluyor bir birimizi kırıyoruz. bu sorunları aşıp tam olarak mutlu olmak istiyorum, bize bir yol gösterin ? çare çözüm var mı ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 6

    sipariş üzerine olmuyor ne yazık bu işler. varsa bir uyumsuzluk malese ömür boyu öyle gidiyor. sonunda çiftler bıkıyor beziyor, ayrılmayı uzaklşamayı kurtulmayı tercih ediyor. tahammül de bir yere kadar sürüyor. uyum her alanda olmalı. en iyi ihtimalle yapabileceğiniz madem onu seviyorsunuz siz bu cinsel yenilik ve heyecan işlerini hayatınızdan çıkarın. ona uymaya bakın, ancak bu şekilde mutlu olursunuz. yoksa siz dediğinizde diretirseniz illa yaptıracağım beklediğimin karşılığını alacağım diye diretirseniz sonuç hüsran olacak.

  2. 2

    sadece cinsellik yetmediği gibi sadece sevmekte yetmiyor, geniş bir kapsama alanı lazım ki bu hayatı birlikte mutlu şekilde sürdürün. @erotic-girl dediği seven adam katlanır sevdiği için fedakarlık yapar sizde bu sebeple onun seviyesine inmeniz lazım. cinsel heyecanları çılgın seks deneyimlerini bir kenara bırakıp daha çok onun mutlu olduğu şekilde bir cinsel yaşantıya geçiş yapmalısınız. diğer türlü olursa bu gerilim sonunda yollarınızı ayıracak, çünkü bir birinizden bıkacak tahammül edemez duruma geleceksiniz.

Bir cevap bırakın