sevgilimin penisi çok küçük çıkınca güldüm

Soru

sevgilimle daha önce telefonda hep erotik konuşmalar yapıp mast yapıyordum. geçenlerde ilişkiye girmeden sadece elle bir birimize mast yapalım diye anlaştık sevgilim penisin çıkarınca şaşırdım küçüktü bir an istem dışı gülümsedim hemen toparlandı salakmısın sen ne sırıtıyorsun dedi bir hışımla kapıyı vurup çıktı şimdi tavır yapıyor arıyorum açmıyor mesaj atıyorum aşkım diyorum sevgili değiliz diyor ne oldu şimdi şeyi küçük erkekler böyle alınganmı oluyor ama ben neye gülümsedim size söyleyeyim benim öyle büyük şeyi olsun diye bir isteğim yok küçükte olsa benim için yeterlidir her konuşmamızda 20 cm kalın içine girse kaçacak yer arasın filan diyordu fantazi yaparken şimdi görünce 20 falan değil çokta sallıyormuş diye düşünüp gülümsedim ne olduysa aşırı tepki gösteriyor o böyle yapınca bende ondan ayrılmayı düşünüyorum neden böyle oluyor

yanıtlandı
1 sene4 Cevap6721 defa okundu
  • 90

Cevaplar ( 4 )

  1. Dalga geçtiğini düşünmüştür. Bu yüzden trip moduna bağlamış.

  2. merhaba, bazı erkeklerin ne yazık öz güven sorunu var, tüm cinselliği penis ve boyu ile özdeşleştirmektedirler. üstelik erkek olmayı insan olmalı yine penisin ölçüsüyle tarif ederler. hal böyle olunca bir çok kişide bu durum garip egolar ve garip alınganlıklar ortaya çıkarıyor. işte durum da tam sizin anlattığınız gibi oluyor, önce küçük olmasının kafasında oluşturduğu anlamsız takıntı ile pireyi deve gibi anlatıyor, sonra gerçekle yüzleşince bir anda şok olup, eder miktarda olan güvenini kaybedip arıza moduna geçiyor. eğer öz güveni yüksek olsa 80 dereden su getirir bu durumu kapatır çokta üste çıkardı. bu sefer cinsel başarısızlık kişide ruhsal sorunlar başlamasına neden olmakta, sinirli asabi kişilik, insanlara karşı öfke, kadınları genel ev çalışanı gibi görme, kadınları aşağılayarak kendini üstün hissetme çabası da bu sorunlara ekleniyor. siz yine sabırlı davranın, ona biraz zaman verin, diyalog kurabilmeye başlayınca onu utandırmadan konuşun rahatlatın, benim için boyu çapı değil senin karakterin önemli deyin, sen benim sevdiğim erkek olursan ben her türlü mutlu olurum mesajını ona verin. ama yok anlamıyorsa sorunlu davranıyorsa bazen vaktiyle yürürken mutsuz olacağınız yoldan dönmek iyisi olabilir.

  3. bence yanlış anlaşılma olmuş, tabi sevgilniz biraz fevri davranmış bu konuda haklısınız ama biraz zaman verin bir birinize sonra sakince konuşursunuz kriz çözülür.

  4. 20 cm diyen sahtekardan sevglimi olur yahu aynisini siz deseydiniz o napardi acaba

Bir cevap bırakın