sevgilimin penisi küçük ve benim vajinam geniş

Soru

ne zaman seks yapsak sevgilim önce biraz vajinadan yapıyor sonra arkadan diye tutturuyor. bende istemiyorum anal yapmasını, o da ön taraf çok bollaşıyor zevk alamıyorum napim diyor. onun penisi küçük aslında küçük değil ince, benimde vajinam genişleyince zevk alamıyorum diye arkadan istiyor. vajina daraltıcı, yada onun için penis kalınlaştırıcı kullansak işe yaramaz mı ? vajinadan yaparken başta ikimizde zevk alıyoruz, sonra anal yaparken ben hiç zevk alamıyorum.

Cevaplar ( 3 )

  1. ne sizinkisi daralır ne de onunkisi kalınlaşır. neyse o mevcut durum değişmez. yaşlandıkça haz kaybı olacak normal bir durum. herşey süper olsa kimse ölmek istemez. her şey yavaş yavaş çökecek batacak bozulacak yıklacak ki ölümü kabulleneceksin. ilk aldığında ceptelefonu çok hızlı, sende çok seviyorsun telefonunu, zamanla sorunlar çıkıyor yavaşlıyor şarjı falan dayanmıyor derken sonunda soğuyup atıyorsun, hayatta öyle sürekli son hız kusursuz gitmeyecek. cinsellik ve hayat sok-çıkar yapmaktan ibaret değil zevk alınacak çok başka teknikler var esikleri kapatmak için yeni haz yollarını keşfetmelisiniz. yoksa büyütücü darltıcı falan hikaye para tuzağı.

  2. sizin ilişkinizdeki derdiniz sadece bol ve ince olmasımı? bence iki tarafta buna mantıklı makul bi orta yol bulabilir. tabi eğer arada sevgi aşk varsa ☺️

  3. sanırım bizim de böyle bir sorunumuz var(16cm uzunluk 14cm kalınlık). kız arkadaşım çok zevk alıyor ama ben gelemiyorum, gerçi anal yapınca da gelemiyorum. denediğiniz yöntemler neler?

Bir cevap bırakın