sevgilimin penisi çok kalın ilişkide acı veriyor

Soru

ben 21 yaşında gay bireyim, sevgilimin penisi epey kalın, anal seks yapmak istiyor ama girmeye çalışınca çok canım yanıyor. sürekli ısrar ediyor alışırsın falan biraz dayan diye ama acıdan hem duramıyorum hem de zevk almıyorum. bende istiyorum yapmak ama olmuyor. acısız seks için kremler varmış böyle bir şey alsak ilişkide faydası olur mu ? daha tam bir birleşme yaşayamadık ne tavsiye edersiniz nasıl yapmamız lazım ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 2

  evet kalın olması önemli bir faktör, özellikle anal sekste penis kalın olursa anüsü fazla zorlayabilir buda çok acıya sebep olur. bir kerede tam bir birleşme yapamya çalışırsanız anüs yeterince esenek olmadığı için yırtılabilir hasar görebilir. bu noktada anal plug yada konik dilatör gibi oyuncaklarla yavaş yavaş aşamalı olarak anüsü genişletmeniz esneterek alıştırmanız lazım, ancak o zaman tam bir anal birleşme yaşarsınız. acısız anal krem olayı biraz saçmalık, bu krmelerin içinde ağrı kesici var sürünce hiç bir şey hissetmiyorsunuz. tamam o anlık hiç bir şey hissetmiyorsunuz istediğinizi yapıyorsunuz ama o anda anüs alışık olmadığı için esnemiyor ve yırtılmalar kanamalar meydana geliyor. kremin etkisi geçince çek fena acı çekersiniz ve iyilkleşmeyen sorunlarla baş başa kalırsınız. partnerin zevkini alıp çekip gider, aylarca acısıda size kalır.

 2. 2

  kesinlikle @stocking-legs doğru söylüyor, tek seferde olacak diye zorlamayın sonra popoyu dağıtmayın. dildo plug gibi şeylerle alıştırman anüsü açıp esnetmen lazım. kaliteli su bazlı bir kayganlaştırıcı alıp kullanmanızda şart. birde o acısız anal kremlerine hiç bulaşmayın tavsiye etmiyorum.

 3. 2

  öyle spontane bir anda anal yapamazsınız, yapmaya çalışırsanızda aynen esizin dediğiniz soruç ortaya çıkar. hadi ince olsa neyse biraz zorlanırsınız falan ama kalın penisli bir patneriniz varsa işiniz zor. ancak diğer arkadaşların da dediği gibi önce alıştırmanız ondan sonra denemeniz lazım. bide kuru kuru olmaz mutlaka kaydırıcı krem kullanın.

 4. 2

  sevgilininde ısrarcı zorlayan tavrı olmaması lazım. sizi anlayışla karşılamalı, yavaş davtanmalı, çok sert yapmaması, alışmanız için zaman vermesi lazım. isterseniz siz bir plug yada dildo alıp sevgiliniz yokken de evde kendi kendinize alıştırma anüsü esnetme çalışması yapabilirsiniz.

 5. 2

  eczaneden kaydırıcı alıp denemen gerek sanıyorum faydalı olur tadını alırsın

 6. 2

  kusura bakma ama sen onu sevgili olarak görebilirsin ama belli ki o seni sadece sex partneri gibi görüyor. deliğini mahvetme cnm. yarın su tutamaz olur deliğin. ya alıştırma yap yada kocayı değiş 🙂

Bir cevap bırakın