penisi küçük olan erkekler pasif gaymı olur

Soru

selamlar ben murat 20 yaşındayım penisim çok küçük nerdeyse 8 cm diyelim cinsel olarak pek aktif olmayı istemiyorum birazda kiloluyum penis kilidi aldım pek hoşuma gitti çoğu zaman hiç çıkarmıyorum. bazen yakın arkadaşım sen zaten belli pasifsin seninle sevgili olalım diyor. bende saçmalama deyip susturuyorum. nerden çıkarıyorsun bunları dedim. oda hem penisin küçük hem de hiç kullanmak istemiyorsun kilit takıyorsun ayrıca kilit yakışıyor tatlı oluyorsun dedi. gerçekten pasif miyim gizliden erkeklere mi ilgi duyuyorum, arkadaşım doğrumu söylüyor ?

Cevaplar ( 9 )

  1. ne alaka len uydurmuş, 8-10 cm penisi olan adamalr var gayet normal evli cinsel hayatını yaşıyor çoluk çocuk yapmışlar yoluna bakıyorlar. arkadaşın sana yürüyor haberin olsun gaza gelme. her penisi küçük olan gay olsa vay halimize 🙂 o olay başka bir eğilim. kilit olayı o normal hatta şu an trend halinde nerdeyse her ekek kullanıyor çok fantastik.

  2. gerçekten penisin küçük olması ile gay olmak arasında bir bağlantı yok. ancak sizin eğiliminiz bu yönde ise tabi o başka. sonuçta penisi kullanmamak pasif eğilimli olmak sizin tercihiniz, yoksa penis küçük olmuş cinselliğe engel değil. arkadaşınızla aranızdaki yakınlık ve bağ sanki biraz farklı gibi geldi bana, oda size ilgi duyuyor anlaşılan.

  3. ilk defa böyle birşey duyuyorum. düşünceniz eğiliminiz neyse odur. penis boyunun eğilimle ilişkisi yok. eğer küçük penisli erkekler gay oluyorsa niye kocaman 20 cm penisli erkekler gay oluyor. o mantıkla 20 cm penisi olanların hiç bu tip eğilimleri olmaması lazım. siz kendiniz öyle gay eğilimli görüyorsanız sizin bileceğiniz şey.

  4. merhaba, bazen internette de bu tip benzer fikirlerle karşılaşıyoruz, ancak bunların bilimsel yada belirli bir araştırmaya dayanana kanıtlanmış bir sonucu yok. tercihler kişinin kendi düşüncelerine göre şekillenir. dolayısı ile vücuda göre bir çıkarım yapmak komik ve saçma olur. siz kendinizi nasıl hissediyorsanız nereye eğiliyorsanız osunuzdur.

  5. aga o isler öyle olmuyor ya bazen kendımınkınden daha buyuk aletı olan kısıler pasıf oldu ve sureklıde pasıf oldugunu fark ettım sordugumda aktıflıkten zevk almadıgını soyluyordu ama cogu kısının hayalındekı penıse sahıp ama pasıf

  6. yokluk insanda bu isteği uyandırıyor, uzun süre ilişki yaşamayınca ben yapamıyorum bari beni yapsınlar diye düşünmüyor değilim 🙂 o kıvama gelebiliyorsun yani.

  7. @muratada2001 arkadaş olmak istiyorum sohbet için sana nasıl ulaşabilirim benimle arkadaş olursan sevinirim

  8. muratada2001 arkadaş olmak istiyorum sohbet için beni arkadaş olarak kabul edersen sevinirim

  9. alakası yok diye düşünüyorum..genetik büyük ihtimalle..penis kilidini niye takıyorsun onu anlayamadım…

Bir cevap bırakın