sevgilime seksi kıyafet aldım bana çok kızdı

Soru

mrb. ben 24 sevgilimde 21 yaşında. uzun süredir sevgiliyiz öylesine tesadüfe yıl başında ünlü bir firma kalpli bir kutu içinde seksi hoş kırmızı erotik takım satıyordu, fiyatlıda kampanyalıydı. bende bundan sevgilime seksi kıyafet aldım hediye paketi yaptılar. neyse sevgilimle buluşunca ona verdim eve gidince açarsın dedim şimdi açma dedim. eve gittiğinde açmış beni aradı ne bu böyle şeyler alınır mı ayıp falan diye söylenip bana çok kızdı. aslında günlükte kullanabileceği güzle şeylerdi, tamam biraz erotikti ama öyle abartı bir şey değil, her kadın hoş güzel giyinmeyi sever diye düşündüm. bide kumaşı falan kaliteli konforlu bir şeydi. niye bu kadar trib attı anlayamadım. sorunca konuşmak istemiyorum bazen saçmalıyorsun diyor. sizce sevgiliye böyle bir şeyler almak hata mı ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 2

    muhtemelen erken aşamada bu tip erotik şeyler almanıza kızmış. belki iyi niyetli düşünmuş olabilirsiniz ama yanlış anlaşılmanıza sebep olabilir. bunun yerine bir tişört falan alsanydınız daha iyiydi. bence kız haklı. özür dileyin, hesap edemedim sanırım biraz fazla ileri gittim deyin konuyu kapatın.

  2. 2

    aranızda sanıyorum cinsel bir şeyler yok ki sevgiliniz bu kadar kızmış tavır yapmış. eğer cinsellik olsaydı bu kadar sert karşılamazdı. demek ki sizinkisi stratejik hata olmuş. @erotic-girl haklı özür dileyip gönlünü alamya bakın, yoksa diğer türlü sizin sapıkça düşündüğünüzü zannedecek ve sürekli bu şekilde sizi yargılayacak, hatta güven kaybıda yaşayabilir.

Bir cevap bırakın