vücut çoraplarını çok erotik buluyorum ancak sevgilim öyle düşünmüyor

Soru

herkese selamlar, sevgilimle farklılık olsun diye kıyafet almayı seviyorum, özellikle vücut çorapları bana epey erotik çekici geliyor. aksine sevgilim ne bunlar pazar filesi gibi deyip sinirimi bozuyor. sen güzel şeylerden hiç anlamıyorsun odun gibi takılıyorsun dedim aramız bozuldu. cidden bir kadının estetik anlayışı olur, kaç tane kıyafet aldım çoğunu hiç kullanmıyor ben hadi giy birisini deyince zorla kullanıyor. yoksa üstündekileri çıkarıp atlıyor söyle güzel makyaj yapayım süsleneyim cicili giyineyim adama biraz kur yapayım yok. anlam veremiyorum bu haline, bir kadın hoş olmak istemezmiş, güzel şeyler giymekten zevk almaz mı ?

Cevaplar ( 5 )

  1. niye ya öyle düşünmesine bende gıcık oldum, ne bileyim insan biraz kültürlü davranır aşkım bana gıcık edici geliyor kullanamıyorum hoşlanmıyorum falan dersin. bir lafla bir birinize girip tadınız kaçmış. kıyafetler bence önemli, insanın ufkunu bakış açısını değişitiriyor, hayatını renklendiriyor. kızma ama sevgilinde vizyonmu yok nedir. sanki aranızda komple bi uyumsuzluk var.

  2. Vücut çorabı evet çok seksi kifayetler guzelde durur amaa sevgiliniz niyeyse abartmış

  3. vücut çorapları candır, çok güzel uyumu var bir çok şeyle kombinleyebilirsiniz. sade sevmiyorsanız üstüne farklı şeyler kullanabilirsiniz. lakin bir bayanın bunlardan anlaması gerçekten estetik algısının olmadığının işareti. kesin günlük kıyafetleri aptal tayt ve tişörtten ibarettir, hatta saçını yaptırmaz bu tip öznesiz kadınlar çoğunlukla bağlamayı tercih eder. erkeğin pasaklısı olduğu gibi kadınında vardır. kadın deyince hepsi modadan anlar güzel şeylerden hoşlanır estetik bir bakış açısı vardır doğuştan modacı ruhlu olurlar diye düşünme 🙂

  4. aman gıcık kıza bak sen pazar filesiymiş. cidden böyle kızlarla ne işiniz var ? kendisi ne giyecekmiş prenses ?

  5. olabilir o tarz şeyler bana da abartılı geliyor. ten tene değmeli. yatağa girerken kısa sürede çırılçıplak olmalı.

Bir cevap bırakın