karımın ben gelince evde çıplak gezmesini istiyorum

Soru

3 yıllık evliyim, uzun yol şoförlüğü yapıyorum birkaç gün evden uzak kalıyorum. bu süreçte eşimi özlüyorum, eve gidince ona güzel bir hediye alayım sevdiği bir şeyin sürprizini yapayım diye düşünüyorum. eve geliyorum, ne kapıda karşılayan var, ne hoş geldin nasılsın diyen, elimdeki çantayı alan yok, ceketimi çıkaran yok. bakıyorum tv izliyor, orayı burayı topluyor, yemek yapıyor falan. ben geldim diyorum sen mi geldin diyor. lan karı bir günde kapıda karşıla seksi seksi giyin de sürpriz yap diyorum, acıktın mı yemek yedin mi diyor. niye böyle ilgisiz umursamaz davranıyor, yorgun gelmişim, ilgi istiyorum, güzel giyinsin benimle ilgilensin istiyorum. isterse bişi giymesin, karımın ben gelince evde çıplak gezmesini istiyorum, öyle etrafımda dolansın istiyorum. aksine o ruhsuz davranıyor, bazen niye evlendim ben diye düşünüyorum. bir kadından böyle şeyler istemek çok mu abartı aşırı üç nokta şeyler ? haksız mıyım ?

Cevaplar ( 4 )

  1. bence bu konuyu evde eşinle onuşman bu isteklerini ona iletmen lazım. tatlı dilli, uzlaşmacı bir tavırla yapmalsın, emir verir gibi değil onu o şekilde görmeyi çok istediğini ve bunun seni heyecanlandırdığını belirterek. hatta gerekirse birkaç güzel erotik takım alın. en kötü hiç olmadı güzel kaliteli erotik fantazi hizmetçi kız kostümü alın, ona uygun jartiyer ve çorap, altına da uygun renk hoş topuklu ayakkabı. bi dahakine giymesini isteyin. eğer ikna edici olursanız isteğini gerçek olacaktır. olumlu şekilde yönlendirin.

  2. kadınlar bir de erkeklere öküz odun duygusuz derler. hâlbuki böyle kadınlar da var. maalesef evlenmeden önce doğru kişiyi bulduğuna emin oluncaya kadar iyice düşünüp taşınacaksın. mamafih kader diye de bir şey var. onun önüne de geçemez kimse. batur beyin dediği gibi ondan isteklerinizi kağıda yazın ve akşam güzelce konuşun. severek evlendiyseniz düzeleceğine inanıyorum.

  3. bu kadar çok burada bunları anlatacağına evde karınla konuşsaydın emin ol daha net bir çözüme ulaşırdın. çoğu insan bir biri ile iletişim kurmayı beceremiyor, illa 3. kişilerden yardım bekliyor. aslında konuşarak anlaşarak çözülebeilecek şeyler bunlar. sizde eğer tatlı dille doğru bir üslup kullanarak yaklaşırsanız derdiniz çözülür.

  4. dürüst olmak gerekirse, sadece erkek açısından bakıp bu soruya objektif bir cevap vermek çok zor. biz erkekler koca olmayı, çalışmak, eve ekmek getirmekle yerine getirdiğimizi zannediyoruz. halbu ki kadınlar, erkeklerin onlara verdikleri hayat kadar güzel olabilirler. ekonomik sıkıntıları ve gelecek endişesi olan, beklediği ilgiliyi, sevgiyi ve saygıyı görmeyene kadınlar, mutlu olamazlar. kadın mutlu olmazsa, güzel de olmak istemez. güzel olduğunu hissetmezse, o kadından hiç bir şey beklenmez. tabi ki öküz değilse!

Bir cevap bırakın