kocamın karşısında seksi giyinip dans etsem ne olur

Soru

yeni evliyiz, malum sevgililer günü yaklaşıyor, bende onu şaşırtmak istiyorum. mesai yapıyor geç geliyor, üzülüyorum, morali yerine gelsin istiyorum. önceden birkaç seksi kıyafet alayım 14 şubat akşamı onu seksi bir kıyafetle karşılayayım, sonra yine aynı şekilde yemek servis edeyim, yemekten sonra kanepeye atıp burda bekle diyeyim, hemen kıyafeti değiştirip karşısına çıkıp erotik seksi cilveli bir şekilde dans edeyim gibi bir planım var. gerçi düşününce epet bir utanıyorum cesaret eder miyim, diyelim ki yaptım sonra adam bide ters çıkışırsa, bu ne böyle derse daha beter yerin dibine girerim. sözce böyle bir şey yapmam mantıklı mı ? evli kişiler bu konuda fikir verebilirler mi ?

Cevaplar ( 4 )

  1. bunu beğenmezse adamda sıkıntı var demektir ne güzel işte çoğu erkeğin hayali diyebilirim

  2. evli bir erkek olarak sana şöyle yardımcı olayım. yine süslenip puslenin güzel tahrik edici kokular sikin. esinin yanına gidip boynuna öpücükler kondurun. seni deliler gibi arzuluyorum seni diyerek elinden tutup ona sarılın yani ilk tuşa siz basın. o da yazıyı tamam lasin üzerinizde. daha önce ona yapmadığınız şeyleri seksi bir şekilde yapın hoşuna gidecek tir, yine erkeğine yemek servisi yap, güzel bir duş alıp güzel kokan bir parfüm sıkın. sonra kocanız koltukta otururken üzerinize eşinizi tahrik edici kıyafet giyerek yanına gidin elinden tutup onu arzuladığınızi söyleyin. erkekler artık bizamandan sonra karısının ilk ilişkiyi isteyen olmasını istiyor. ve karşılığıni bulamaz ise soğuyor kadından dünya güzeli dahi olsa. onun yatakta isteyecegi şeyleri siz ona yapın

  3. bahsettiğiniz şey çoğu erkeğin hayalidir. kocanız bazı erkekler gibi “benim karım böyle hareketler yapamaz” tarzında cins bir insan değilse sorun olmaz. buna önlem olarak yorgunluğun beni çok üzüyordu ben de internette seni nasıl mutlu edebileceğimi araştırdım bunları gördüm sevdin mi? diyebilirsin?

  4. sonuçta karı koca arasında utanılacak bir konu değil, siz bunu yapıyor kocanız sizi ayıplıyorsa o zaman kocanızla aranızda doğru bir bağ kurmamışsınız demektir. bir birinizi iyi tanımıyorsunuz demektir. eğer iyi tanımıyorsanız aranız çok iyi dğeilse bu durumda yapmamanız daha mantıklı olur. eşini iyi tanıyan çitfler olmak için çaba göstermelisiniz. belki daha kolayı bunu burdan bize sormak yerine, aynı soruyu eşinize sorabilirsiniz, çekinmeyin sonuçta sizin kocanız.

Bir cevap bırakın