sevgililer gününde fantazi seksi kıyafet hediye edilirmi

Soru

beyler fikrinize ihtiyacım var, gerçi hanımlarda bu konuya hakimler fikir beyan ederlerse sevinirim. ben muğlada geçici görevle çalışıyorum sevgilim izmirde. tanışalı daha 3 ay oldu aramızda sıcak bağ oluştu. maalesef bu sevgililer gününde yanında olamayacağım, telefonda konuştuk olsun fark etmez düşünmen yeter dedi benimde bu hafta sonu izmire dönüşüm var, sen gelince cumartesi kutlarız dedi. tabi ben yine hediyelerimi aldım, cumartesi çiçek ve spesiyal çikolata alıp öyle giderim. asıl soracağım şu ben normal hediye aldım, ama bunun yanında 1 aydır hep önünden geçtiğim meşhur markanın vitrininde benim çok hoşuma giden bir fantazi kıyafet var. gaza geldim bu gün girdim satın aldım birde sevgililer günü diye hoş bir hediye paketi yaptılar. simdi düşünüyorum daha tanışalı 3 ay olmuş böyle bir hediye vermek acaba çok abes mi olur, versem mi, vermesem mi bilemdim. normal hediyenin dışında bu ekstra olarak özel birşeydi. sizce ne yapayım ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  ilişkiniz ne düzeyde bilemiyorum ancak 3 ay önce başlamış sıradan bir ilişki için bence bu tür hediyeler biraz extreme kalır. kediyeyi bğenmişsiniz içinzden gelmiş acayip niyetiniz yok belki ama karşı tarafta bu süreçte biraz yanlış anlaşılmaya neden olabilir. siz ne yapacağınızı daha iyi bilirsiniz ancak benim düşünceme göre diğer hediyelerinizi verin ancak bu kıyafeti vermeyin koyun bir kenara ilişkinizin gidişine göre ilerleyen zamanda devreye alırsınız, doğum günü olur, sürpriz olur başka bir zaman verirsiniz.

 2. 5

  levent bey, kadınlar bu tür hediyelerden hoşlanırlar hatta giydikçe sizi hatırlarlar. lakin gel gelelim ilişkiniz daha çok taze. bu kadar süre için böyle bir hediye bencede yanlış anlaşılabilir. tarihi geçmez koyun kenara yeri gelince verirsiniz. şimdilik daha sıradan hediyeler vermeyi tercih edin.

 3. 2

  sevgilin ben olsaydım hiç düşünmeden hediyeyi kabul ederdim, hatta giyer de sana surpriz resim atardım 🙂

 4. 3

  ya herkesin ne bonkör fantastik düşünceli sevgilsi var, bize hiç denk gelmiyor böylesi.

Bir cevap bırakın