sevgilime sarılıp öptüğümde istemsiz şekilde sertleşme oluyor

Soru

Herkese iyi günler benim bir sorum olacak. 22 yaşında bekarım. Mesela bir kız arkadaşımla buluştuğum da onunla sarılıp onu öptüğümde istemsiz şekilde sertleşme oluyor. Bunun sebebi nedir sizce ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 4

  Düzenli seks hayatın yoksa normal. Ayrıca gençsin, hormonlar tavan. Normal bir durum özetle, panik yapma.

 2. 7

  sevgilinize sarıldığınız zaman penisiniz istemsizce kalkıyorsa bu gayet normal nasıl ki üşüdüğümüzde tüylerimiz diken diken oluyor bunu engelleyemiyorsak bu da öyle birşey yani özetle içeride bir hayat var kıpır kıpır kıpırdıyor

 3. 5

  Arkadaşlar belirtmiş zaten düzenli ilişki sonrası şart yoksa normaldir

 4. 3

  cinsel istekle ilgili, demek ki ona karşı şehvet duyuyor bir an önce cinsellik yaşamak arzusu ile tahrik oluyorsun. gayat doğrusal basit bir sebep.

 5. 3

  erkeksen böyle olması normal, haliyle şehvet duyacaksın istekleneceksin. o yüzden kadınla erkek bir arada sadece arkadaş olmaz diyorlar, illa hormonlar rahat durmuyor.

 6. 6

  Yani benim de olduğu oldu fakat ya kendi hatunum dan yada biraz dikkatimi ilgimi çeken gözüme başka bir çekici gelen kız arkadaşım var onunla sarilmadan önce sarilip opusecegimi bilmek yariya temas ve öpmeyi dolu isteye isteye öpünce genelde araba ya aldığım icin de nerdeyse tam oluyorum ve hic dokunup düzeltme gibi hareketlerde bulunmuyorum hiç de kollamadim da fark etti mi ediyor mu anlıyor mu diye. Ama kendi hatunum canim binince o net bakip ya tutup duzeltiyor yada düzeltmemi hatırlatıyor 😅

 7. 2

  Tahrik oluyorsun demek ki canın ilişkiye girmek istiyor o yüzden

Bir cevap bırakın