erotik cinsel bir şey yokken erkeklerin penisi neden kalkar

Soru

arkadaşlar sevgilimle kafeye gidiyoruz birer kahve içip sohbet ediyoruz, sohbet içinde de cinsel bir şey yok yada en basiti vapura binmişiz karşı yakaya geçiyoruz martılara simit atıyoruz cinsellikle erotizmle ilgili bir gram olay yok sevgilim kurmuş çadırı geziyor. hayır penisi de biraz büyük acayip kötü görünüyor sizin tabirinizle herkese sulanan abazanlar gibi geziyor. ne var hakim ol şuna biraz böyle gezme diyorum istemsiz bir şey elimden gelen yok. kendiliğinden oluyor inan bazen ben bile çok sinir oluyorum diyor. doğrumu söylüyor bilmiyorum, lakin sebepsiz yere erkelerin penisi neden kalkıyor anlamış değilim. mesela ben hiç kendi kendime kudurup sulanmıyorum, onlar neden böyle durduk yere kalkıyor ?

Cevaplar ( 5 )

  1. hahaha yani erkekler anlar bunu penis kafasına göre takılıyor. erkek arkadaşın haklı yani ben bazen minibüste giderken bile istemeden oluyor. yapacak bisey yok

  2. bunu engellemenin pek bir yolu olduğunu sanmıyorum. ereksiyon olma erkeğin kontrolünde olan bir şey değil. ben de eski sevgilimle buluştuğum zamanlarda istemsizce ereksiyonlar yaşadım. bir de farkettirmeden gizlemeye çalışırdım. o sebeple çok üzerinde durma. muhtemelen ilişkinin heyecanıyla yaşıyor bunları. zamanla rayına oturur.

  3. aslında istem dışı sertleşme birtek gece uyurken olur. gündüz istem dışı sertleşme diye birşey olmaz. o her ne kadar cinsel şey yok desede yada siz öyle sanıyorsunuz mutlaka bilinç altı hormonlar birşeyden etkileniyor demektir. bir uzmana gitseniz 30 dk lık seans yapsa sevgiliniz bülbül gibi her şeyi söyler aklında ne tilkiler dolaşıyor niye heyecanlanıp kaldırıyor anlarsınız. bilinç altı çatır çatır cinsellik istiyor sizinle seks yapmak için deliriyor. bu sebepten bu kadar ereksiyon oluyor. heyecandan ereksiyon olunmaz. kesinlikle cinsel etkileşim var. yok diyen erkekte masal hikaye okuyordur, gerçekleri saklıyor söylemiyordur.

  4. arkadaşlar bir bayan olarak söylüyorum sitede de defalarca yazdım erkeklerin penisi istemsiz her ortamda erekte olabilir bu durum erkeklerin erkek olmalarınıdan kaynaklanır yani illa cinsel bir unsur olması gerekmez ereksiyon için

Bir cevap bırakın