istemsiz erken boşalıyorum birde sertleşme sorunu başladı

Soru

yaşım 37 aşağı yukarı 3 yıl öncede boşandım. cinsel ihtiyaçlar için gecelik ilişkiler yaşamaya başladım. bu süre içinde zamanla seks süresi gittikçe kısaldı önceleri 3 dk falandı şimdi bazen 30 saniyeye kadar düşüyor. çok sorun etmedim boşalsam da ikinciyi yapıyordum, şimdi olmuyor boşaldıktan sonra penis yumuşamaya inmeye başlıyor bi daha tam sertleşmiyor. hatta bazen boşalmadan da sertlik gidiyor, penisim 19 cm ama yumuşayınca girmiyor. iyi besleniyorum, spor yapıyorum, sağlığıma dikkat ediyorum, herhangi bir hastalığımda yok. sitede okudum geçmişte çok mastürbasyon yapılırsa gelecekte erkeklik çabuk biter falan diyor, bende geçmişte günde 3-4 kere yaptığım oluyordu bundan olabilir mi, tedavi için ne yapmam lazım ?

Cevaplar ( 5 )

  1. al işte sana büyük penis, hep bazı akılsızlar gidip gelip büyük küçük takıntısı yapıyorlar. 20 cm oluş böyle sorunlar olunca ne yapacaksın, kıvırıp katlayıp şerbetleyip saray burma diyemi satacaksın. önemli olan işlevi dedikleri bölüm işte bu bir anlayamadılar gitti. bir başka anektod geçmişte çok mastürbasyon yapmanın sonuçlarını merak edenlerde okusun gelecekte ne yaşayacaklarını, erkekliğiniz bitecek deyince ciddiye almayanlar buyurun işte gelecekteki haliniz. gecelik fantazilere gidenler kaçacak et yeme peşinde koşanlar işte yine gelecekteki haliniz bakın görün erkeklik nasıl batıyor bitiyor. erken boşalma derdi olup bir gram tedbir almayanlar bir süre sonra size erkek demek zor olacak, çünkü öyle bir işleviniz olmayacak. son oalrak soruyu soran arkadaşa sesleniyorum, çok hor kullanmışsın motor bitmiş artık hurdaya ayrılma vaktin gelmiş. arabaları rektefiye ediyorlar ama insanlara bişi yapamıyorlar cinselliği unut artık. geçen bir bayan yazmış bakçeli güzel bir yazlık al oraya domates biber salatalık ekip biçip çapalayıp sulayıp ömrünün geri kalan günlerini doldurmaya bak diye sizede en iyi tavsiye bu galiba 🙁 keşke daha güzel şeyler önerebilsem ama sanırım bu sorunlara çare yok.

    • Dediklerinin bir kısmı doğru olmakla birlikte çok karamsar ve aşırı derecede sert yorum yapıyorsun.Galiba sende aynı sorundan müzdaripsin bilemedim bu kadar sert çıkıştığına göre insanların üstüne bu kadar gitmen hoş değil. Arkadaşımızın sorununa gelecek olursak da bence bir süre hayatından cinselliği çıkart yani 6-7 ay böyle uzak dur aynı sorunu ben yaşasam 1 yıl flan hiç bulaşmazdım.Vucudun kendini yenilesin mastürbasyondan kesinlikle uzak dur. Psikolojik olarak da kendini biraz topla bu arkadaşların yorumlarına da bakma her şey psikoljide bitiyor zaten. Ha ayrıca ben doktor değilim doktora gitmen de senin için iyi olabilir.

  2. Psikolojik tamamen kafada bitiyor herşey kafanda ters paikoloji istersen sildegra yarım kullan özgüven geri gelme açısından ama tavsiye etmiyorum ama geçiktiri krem kullana bilirsin dene derim zor bi durum bende de yaşlanma kaygısından olmuştu ama aştım yalnız değilsin

  3. aslında extory isimli arkadaşa katılıyorum, farkındayım ters psikoloji yapıyor sert vurup gaz verme çalışıyor. gel gör yıllardır umursamaz davranan göz göre göre kendimi mahveden benim. 3-4 yıldır her görüyordum bu sorunların açıkça yavaş yavaş arttığını, çok ciddiye almadım salladım tükenme doktasına kadar kendimi getirdim. şimdi keşke yapmasaydım diyorum ne fayda, aptalca ama işte insan bile bile hata yapmaya davam ediyor. dediğinizi gibi bir süre kendimi inzivaya çekeceğim, cinsel şeylerden uzak duracağım hem ruhum hem bedenim dinlensin. sonrasında düzenli cinsellik yaşamak hedefim. mastürbasyonuda tamamen bırakıyorum hiç olmadı en kötü ayda 1-2 kereyi aşmamaya dikkat ederim. umarım olumlu bir gelişme olur. bari ben gibi başkası kendini mahvetmesin. destek olduğunuz için cevap yazan arkadaşlara ayrca tşk etmek istiyorum.

  4. günde 1 ozbir bile çokken 3 4 kere olur mu. netteniz harab bey. şeyinizi adınız gibi harabeye çevirmişsiniz. bundan sonra çok seks yapmayın ve viagra mesir macunu falan tüketin seksten önce. hayatınızda başarılar… 😐😑😕🙁☹️😶

Bir cevap bırakın