penis ereksiyon olmadan istemsiz boşalma mümkünmü

Soru

Merhabalar arkadaşlar benden 5 yas küçük sevgilim var iki senedir birlikteyiz iki senedir de hem benim hayatın daki ilk kişi tek kişi olmamın verdiği rahatlık diyelim biraz. bu kez sadece kucagima yüzü bana dönük her hangi sertleşme olma dan kucağıma oturdu sanırım alışkanlık dandir oturduğu gibi sertlik arıyor arasina vajinasina analina dayamam icin poposuyla sürtünerek sertlik bulamadi neyse yari sertlestim cok değil beli hareket edip popo sertlik istiyordu ama yapmadim yani zaman geçip giderken 3 saattir kucagim da da kiz ne o farkında da ne de ben 3saat üzerine sertleşmeden sadece oturup duruyor derken bir den kalk kalk diye alelacele ederken sertleşme den her hangi bir şekilde temassli değilken boşaldım, neden nasıl sertleşme den boşalıyorki ? ne den 3 saat durdu da kalkarken boşaldım kiz da şaşırdı yanı ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 2

  bu durum genelde erken boşalma sorunu olan erkeklerde çok görülür, zamanla cinsel işlev sorunlarına işaret edebilir. gittikçe erkeklik fonsiyonları bozuluyor demektir. sağlıklı bir erkek bu şekilde kontrolsüz boşlma yaşamaz. belki iktidarsızlıkda olabilir kısa sürede kesin sorun budur demek zor, doktorada gitseniz oda hemen bir olayı değerlendirerek kesin sonuç belirtmez şimdilik normal der. önünüzdeki 5 yıl boyunca bu şekilde daha kontrolsüz durumlar yaşanırsa o zaman sorun olduğu düşünülür. genelde de buna tedavi yoktur. sonucunda 40-45 li yaşalara geldiğin erkek birçok işlevi yerine gitiremez olabiliyor. umarım sizinkisi böyle bir durum değildir geçici bir durumdur duzelir. yoksa işiniz zor. takip edin gelecekte tekrarlama düzensizlik varsa sorun ilerliyor demektir.

  • 5

   Merhabalar öncelikle paylaştığınız kıymetli biligiler için çok teşekkür ederim. Sevgilimle öpüşürken bile sertleşiyorum sevgilim ayaklarını yaratırken zevk suyum da akıyor ve footjop yaptığın da ise ayaklarıyla bir saatte en az boşalıyorum ayaklarina. Anal dan da biraz biraz yaptığımiz da yine yarim saaten uzun sürüyor boşalmam.

 2. 3

  sanırım bazı kilolu kişilerde hormonlara ve organlarda bazı işlevsizlik sonucu erkeklikte sorunlar görülebiliyor. bilmiyorum eğer kilolu iseniz veya düzensiz mastürbasyon yapıyorsanız sizdede olabilir. bunun dışında anal seks sırasında bulaşıp penis idrar kanalından içeri giren ve üreme sistemine yerleşen yavaş ilerleyen kendini belli etmeyen PID enfeksiyonları var, pelvik kaslarına etki edebilir istemsiz boşalamya, ereskiyon sertleşme sorunlarına, cinsel işlev performans sorunlarına neden olabilir. tabi benim dediklerim sadece tahmin belki bir sorun yoktur. mesela kondomsuz anal seks yapıyorsanız ve analda içeriye boşalma oluyorsa bu sırada benzer bakteriler sperm kanalından penisin içine girip testislere yerleşebilir. olmadı bir doktora gidip öykünüzü geçmişte yaptıklarınız anlatıp buna göre tekkik yapmasını sağlayabilir bu şekilde varsa doğru tahliller ile sorunu tespit edip tedavi uygulanabilir. tabi ben sadece tahmini yazdım, varsa birşey doktor bilir.

  • 3

   Merhabalar kiz arkadaşım içine de bosalmama rağmen tabi sevgilimin titizliği önde olmak üzere boşalsam da yaparken çıkarsam da ne bir koku nede bir toz tanesi kadar pislik asla yok olmuyor o yüzden zor bir olasılık. Teşekkür ederim

Bir cevap bırakın