erkeklerin duymak istediği sözler mi yoksa hediyeler mi

Soru

herkese slm, biliyorsunuz 14 şubat geliyor sevgilimle ikinci yılımız geçen sene saat aldım ama pek kullanmıyor düşünmen yeter iki güzel söz söylesen benim için yeter diyor ama biliyorum mütevazilik yapıyor. bu sene için hiç aklıma birşey gelmiyor, acaba almasam mı, öyle güzel itifatlar olan bir şiir ile mi geçiştirsem diyorum. illa hediye almak gerekirmi yada ne almalıyım ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 2

    selamlar, genelde erkekler güzel sözler duymak isterler, kadınlar gibi pek hediye merakları yoktur. ancak her düşünce farklı takibi hediye olasını tercih eden erkeklerde elbet vardır. siz nasıl arzu ediyorsanız öyle yapın. çünkü sevgilinizi uzun süredir tanıyan sizsiniz. yada mütevazi bir hediye ile harmanlayın. öyle uç nokta bulunmaz hint kumaşından gömlek aldım size diye kastırmayın, telefonuna bir kılıf, bir bere, bir atkı, değişik olsun güzel kokan bir duş jeli, bir şeyler içmeyi seviyorsa belki bir kupa, yani mini bir hediye maksat sizi ona hatırlatan hatıra olsun, ona hitap edebilecek birkaç cümleyi de hafızanızda hazırlayın. samimi olmanız onu düşündüğünüzü göstermeniz sanıyoruz ki onu mutlu edecektir. dileriz ki mutluluğunuz daim olsun.

  2. 2

    sevgilinize iki çift güzel söz söyleyin hediyeden daha değerli olacaktır elbette siz isterseniz yine küçük bir hatıra hediyesi alın

Bir cevap bırakın