günümüzde 26 yaşına gelip hala bakire olmak imkansız mı

Soru

Sohbet ettiğim biri var 2 ay falan oldu gçen gün sohbet cinselliğe geldi. pat diye bakiremisin diye sordu. normal karşıladım tabi sormak hakkı diye düşündüm evet bakireyim diye cevapladım. inanmadı hadi sende günümüzde bakire kız kaldı mı diyor. neden olmasın daha önce bir ilişkim olmadı diye anlattım. 26 yaşına geleceksin de kimseyle bir şey yaşamayacaksın inanmam, kızlar hep öyle derler ama sonuç öyle çıkmaz, gerçi benim için önemli değil ister bakire ol ister olma dedi. bu tavrı beni sinir etti. bunu yapmak bekaretini kaybetmek bir meziyetmiş, yapamayan geri mi kalmış oluyor, yoksa beni yalancılıkla mı suçluyor, bir başka düşünce benim için ne olduğu önemli değil gel her türlü sevişiriz demeye mi getiriyor ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 8

  Muhtemelen zarf atmış size. Eğer yaptım deseydiniz bir şekilde sizinle birlikte olmak için hamle yapacaktı. Bekaret benim için önemli değil diyerek size de bunun önemsiz olduğunu hissettirmeye çalışmış. Bu tuzağa düşmeyin.

 2. 2

  Karşınızda ki kişi sanırım bu olayı yaşamış birden fazla kisi ile beraber olduğundan bu düşünce dedir. Sizi de yokluyor da olabilir. Ya da sizinle ilişkiye girmek istiyor olabilir. Ciddi bir şekilde düşünmeyecekseniz hiç beraber olmaya gerek yok. Zaten siz de bakiresiniz değecek kişi ise size kalmış.

 3. 2

  çokta normal bakire olmak, bu düşüncede olanlarada büyük saygım var, hata ile kaybetmiş olanlara ayrı bir parantez açarak, umursamaz davrananlara da, toprak muhabbeti yapanlara da, bakirelikmi kaldı diyen saygısız erkeklere de hak ettiği adil saygıyı bulmalarını diliyorum. elbette kullanılmış ikinci el ile, sıfır paketi açılmamışın değeri hiç bir zaman bir olmayacaktır, bunuda unutmamak lazım.

 4. 2

  O sizi bir elde etsin hele sonra gelin burda benimle birlikte oldu ve artik ilgisiz demeye baslarsiniz nasilsa böyle tufalara geliyosaniz siz bakire ne de değilsinizdir çok basit sizi kandırması gibi

 5. 4

  Bu yaşta bir bakirenin bakireliğini alıp sağda solda havasını atacak. Bu zihniyette çok erkek var gelme bu oyuna bakire olmak normal bişey

 6. 4

  Bravo çok iyi tahmin etmişssiniz. Aynen ihtimaller içinde saydığınız gibi ‘Benim için ne olduğu önemli değil gel her türlü sevişiriz’ demeye getiriyor.. Sizi hele bir yatağa atsın görün bakın ondan sonra tavrı nasıl olacak! Sakın bu manipülayona düşmeyin. Şam şeytanı gibi davranan bu tipe bence güvenmeyin.

 7. 1

  daha önce bakire olmayan çok sayıda kız/kadın ile birlikte olmuş sanki. siz böyle birini kabul edecek misiniz asıl buna bakın. yarın senden 3 önceki sanki daha iyiydi, bi daha tadına bakıp geleyim tam hatırlayamadım derse çok şaşırma. ya da senden 5 öncekinin tadı damağımda kaldı, bi daha mı baksam deme ihtimali aklınızda olsun.

Bir cevap bırakın