aynı ofiste çalıştığım sekreter kızla ofis fantazisi yaptık

Soru

merhaba iki gün önce aynı ofiste çalıştığım sekreter kız ile seviştim ofiste o gün bir kaç saatliğine ikimizden başkası yoktu uzun zamandır birbirimizi tanıyoruz hem onun sevgilisi var bende evliyim fakat hiç pişman değilim çünkü hayatımda seksten bu kadar zevk almadım kızda aynı şekilde düşünüyor fakat yaptığımız yanlış olduğunu biliyorum hep onun yanında olmak onun kokusunu sesini duymak istiyorum iki arada bir derede kaldım ne yapayım

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  seks ne kadar zor şartlarda ve kaçak göçek olursa insana o kadar çekici ve unutulmaz geliyor bir kere bende masturbasyon yapmıştım

 2. 3

  Hangi iki ara bir derede kaldınız tam olarak? Yasaklı durumlar insanı cinsel olarak tahrik edebilir. Birincisi eşinizi aldatmanız ikincisi ofis ortamı gibi public seks kategorisine giren halka açık yerlerde cinsel birliktelik yaşamanız size çekici gelmiş olabilir. Buna masum bir kaçamak olarak bakabilirsiniz fakat ciddi bir travma olarak sizi ve aile hayatınızı etkileyebilir. Bu gibi durumlarda daha çok empati kurarak yaklaşırsanız doğru kararı verebilirsiniz.

 3. 4

  merhaba, aslında mesele birkaç soru önce cevap yazdığımız cinselliğin değişiklik ve yenilikleri sevmesiyle ilgili. bu durum sizde heyecan ve adrenalin ile birleşince düşüncesel olarak tahrik edici oluyor. tabi bu durumda düşünme yetinizi kullanmak yerine arka plana atıp hormonlarınızın kontrolüne bırakıyorsunuz kendinizi. sonuç olarak ateşle barut bir araya gelince olan olmuş, ortaya çıkan patlamadan kimler zarar görmüş belli değil. asıl hasar tespiti yapılınca gerçekler ortaya çıkacak ve sadece siz değil başkaları da zarar görüp üzülecek. fantastik, ama hatalı bir davranış. hiç arada derede kalmayın bizce, yapılması gereken hata olduğunu kabul edip asla bir daha tekrarlamamak ve hatırlamamak. insan akıllı olmalı, düştüğü çukura bir daha düşmemeli. birkaç dakikalık heyecan gelecekte size yıllarca bellide bir ömür mutsuzluklar getirebilir, aman dikkat.

 4. 4

  Siz onun uzerinde iseniz mevki olarak bu zaafinizi kullanmista olabilir. Dikkat etmekde fayda var o bekar siz evli koz büyük elindeki..

Bir cevap bırakın