sevgilim yabancı kızlarla çok fazla samimi oluyor

Soru

erkek arkadaşımın turistik bir bölgede giyim mağazası var. genelde çoğunlukla yabancılara satış yapıyor. iyi güzel ancak gelen giden bayan kişiler ile fazla samimi oluyor, kıyafet dışında konularda bile bol bol konuşuyor. kıyafeti bile önerirken vücudunu daha ön plana çıkardı güzel oldu, bu göğüslerini küçük gösteriyor, kalçaları dolgun göstersin istiyorsan bunu seç gibi şeyler söylüyor. akşamları eğlenmek istiyorsanız sahilde arkadaş grubu ile toplanıyoruz isterseniz sizde gelin falan diye davet ediyor. bildiğin önüne gelene asılıyor. kaç kere söyledim bu kadar abartma sana ne diye hayatım onlar bizim müşterimiz en iyi şekilde mutlu çıkmalarını sağlamalıyız diyor. beni sinir ediyor. kimi zaman beni aldattığını bile düşünüyorum. sizce böyle bir ilişki gelecekte yürür mu? ben çok mu evham yapıyorum ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 2

  bazı erkekler birşey yapmasada kadınlara yakın olmayı vıcık vıcık yılışık davranmayı seviyorlar. bakıyorsun kızlara yazıyor, beni aldatacak sanıyorsın hiç alakası yok onun kararkteri bu. sanki anlattıklarından sevgilinde de benzer bir hal gördüm. ancak asıl sorun o birşey yapmasa da, senin bu tip birisine tahammül edemiyor olman. zorlama sevgili rolü yapıyorsun, çünkü onu aslında gerçekten derinden kapten sevmiyorsun. bu durum sende ikilem ve kararsızlık oluşturuyor. sen bilirsin ama bence ilişkiniz çok gitmez sen sinir olur durursun, boşuna yıpranırsın. daha kafana göre birini bulmanda fayda var derim.

 2. 2

  bu adam seni fazla yoruyor, sürekli tetikte şüphe içindesin. ne yapıyor nerde kiminle diye sorguluyorsun. bir yere kadar sabır sabır sonunda bu fırtına seni yıpratacak bitirecek. yanlış anlama ama bence ikiniz karakter olarak uyumsuz görünüyorsunuz, beklentileriniz hayat tarzlarınız aynı değil gibi. size daha sakin nezih ağır başlı bir hayat arkadaşı lazım.

 3. 5

  Yani aldatmıyorsa bile baya rahatsızsınız belliki o da sizi rahatlatamıyor. Ayrılmanız en doğru karar olur çünkü siz siz olmaktan çıkarsınız bu gidişle. Çirkinleşebilirsiniz mesela. Gerek yok derim çünkü öyle biri değilsini.

 4. 2

  sevgiliz yabancı kızlarla iş hayatında mı bu kadar samimi yoksa genel olarak kızlara karşı bir zaafı var bunun ayrımını iyi yakmak lazım… bazen bizde iş hayatında ister istemez işimize yükselmek için böyle şeyler yapabiliyoruz

 5. 3

  Evham yapmakta haklısınız. Eğer bu konuda şüpheleriniz varsa ve mutsuz hissediyorsanız eğer ilişkinizi sorgulayın.

 6. 4

  Müşteriye yardım ediyorum ayağına saman altından su yürütüyor

 7. 4

  bundan rahatsız olduğunuzu söyleyin ve de onu terkeder gibi blöf yapın. göreceksiniz bunları bırakacak.

Bir cevap bırakın