sevgilim çok istekli sürekli cinsellik peşinde

Soru

erkek arkadaşım aşırı istekli gerçekten sabah akşam fark etmiyor ona beni rahat bırakmıyor beni sizce ne yapmalıyım günde en az 4 kere oluyor ne yapmalıyım normal mi ?

Cevaplar ( 6 )

  1. böyle bir adamla nasıl baş ediyorsun anlamıyorum. bide kızlar sonra hayatım mahvoldu diyorlar, daha en baştan uyum olmadığını görmüyor musunuz. hiç normal değil ortada aşırılık var, muhtemelen erken boşalmada var. tedavilik bir duurm yok, biraz uçkuruna hakim olacak. kendini cinel heveslere köle etmeyecek, yaratan akıl vermiş irade vermiş. hayvani davranmanın anlamı yok, böyle giderse önündeki 5 yılda işi bitecek kuş ötmez olacak. bu sefer o siteye gelecek, penis öldü yardım diye ağlanacak buralarda. sizde iş yapmaz adamı ne yapayım ben diye boşayacaksınız. öyle işte aşırılık ölçüsüzlük insanları param parça ediyor.

    • eleman seks için sevgili olmuş kızla, hala onu cozememis neden böyle diyor :))) bazı erkekler sırf seks için beraber olurlar cunki kız çekici güzel gelmiyordur ama vucudu iydir o ayri

  2. herkesin libidosu farklıdır, ben sevgilin gibiyim gün icinde 4 bile az gelebilir. uyum bu yüzden önemli bir orta yol bulmaya çalışın bence iki tarafında mutlu olmadığı bir ilişki fazla sürmez. bu arada ne sen ne o anormal değil dediğim gibi herkesin istekleri arzuları farklı benim bir eski sevgilimle günde 4 kereke deliller gibi sevişirdik mesela ama doymazdık yinede, başka sebeplerden ayrıldık ama, kendin gibi birini bulmak çok önemli.

  3. nasıl ki cinsel isteksizlik bir sorun ise, aşırı istekli olmakta daha büyük bir sorundur. isteksiz olunca bazı takviyeler ve tekniklerle bunu arttırmak mümkün ama azgın olunca yapılan bir tedavi yok. tek çözüm bireyin kendini tutmayı öğrenmesi ve dengeyi sağlamasıdır. yoksa ayarsız kuşlar misali, yerini yurdunu bilmeyen, tahammül edilmez çekilmez olurlar.

  4. dert etme çok gitmez, hızlı koşan çabuk yorulur yarışı tamamlayamaz dışarda kalırmış. sizdeki de o hesap, şimdi koşar birkaç yıla poposunu döner yatar. hadi hadi dersin zorlarsın tık yok bişi yapamaz. mutlu olmak istiyorsan, bu günü değil yarını da düşüneceksin. enerjisini doğru kullanmayı bileni seçeceksin. yoksa hayatın geri kalanı senin için zulüm ve mutsuzluk olabilir.

  5. bunlar kişiden kişiye değişiklik gösteren durumlar fakat fikir vermesi adına bir şey demek gerekirse, 25 yaş altı için günde 3-5 birlikteliğin ilk 3-5 ayı normal denilebilir ama her gün en az kısmı hariç. ilk bir iki yıl için ise her gün normal kabul edilebilir.

Bir cevap bırakın