sevgilim pasif olmak daha çok zevk veriyor dedi

Soru

sevgilimin ısrarı ile grup seks denedik sadece bir kere deneyeceğiz dedi yine peşine bir daha yapalım ilkinde güzel olmadı diye bahane buldu. ikinci sefer gelen erkek çok yakışıklı vücut yapan biriydi ama biseksüelmiş, sevgilim bende denemek istiyorum dedi adama pasif oldu. bi dahaki sefere yine aynı kişilerle tekrar yapalım diye tutturdu. onu da yaptık bu sefer ham aktif hemde pasif oldu. yeter artık dedim bir daha yapmak istemiyorum ben yokum diye rest çektim. o zaman ben kendim yalnız giderim dedi, biraz aklını başına topla gidersen beni unut diye çıkıştım. sen bilirsin pasif olmak daha çok zevk veriyor, aktif olmasam da olur diye cevap verdi. kafam bozuldu bu tavrına, daha fazla bu iğrençliklerine alet olmam, ne halin varsa gör dedim ayrıldım. şunu anladım grup falan diyen erkeklerin meğer niyetleri farklıymış, dertleri kendini yaptırmakmış, sakın böyle işlere girmeyin pişman olursunuz diyorlardı gerçekten pişman oldum. üstelik ilişkide grup yapanlar korunmak istemiyorlar, hastalık falan yok temiziz herkesle yapmayız prezervatif zevki öldürüyor diyorlar. aptal salak kafam başkasının aklına uydum hata ettim. internette konuştuğumuz kişilerde grup istiyoruz diyen kadın hiç görmedim hep erkekler bir birini arayıp buluyorlar sapık sapık ilişkiler yaşıyorlar. neden hep erkekler ? içlerinde gizli bir pasif olma duygusu var bunu da bu tip fantezilerle mi yaşamaya çalışıyorlar ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 2

  böyle sapkın fantaziler isteyen bireylerin zaten biraz eğiliminden kimliğinden şüphe etmen lazım. aklı başında sevdiğine değer veren biri bu tip ahlaksızca şeyler istemez. ki zaten teklif etseler sevdiğini kıskanır itiraz eder hatta küfür sayar kavga çıkartır. bunu teklif etmesi için epey midesiz olmak lazım, zaten böyle birininde gay olmuş pasif olmuş, ağzına s**mışlar çokta fark etmez, her türlü yola gideri vardır. uzun lafın kısası ne yazık sevgili olduğun kişiyi hiç tanıyamamışsın. aynene bu konuda da haklısınız bu tip isteklerin çoğu erkekler çıkıyor. şimdi yazmak istemiyorum ama daha da iğrenç şeyler istiyorlar. tamam hadi anlıyorum ister gay olsun ister biseks saygı gösteriyorum, neysen o sundur, bir bireyle bunları yaşarsın. ama ortaya karışık grup falan gibi şeylerle başka masum kişileri alet edip bataklığa çekip onlarıda kırletmeleri…

 2. 4

  olay sapkınlığa doğru gidiyor, ayrılman iyi olmuş. böyle birine güvenemezsin, yarın öbür gün başına ne geçeceği belli değil, bakarsın seni pazarlamaya kalkar, videonu çeker internete yükler, daha kötüsü hastalık bulaşır. ki böyle şeylerde genelde bizde bir şey yok diyenlerde tamda birşey oluyor, hatta aids kapmış olman bile muhtemel. çünkü bu tip kişiler inadına herkese bulaştırmak için bilinçli şekilde yapıyorlarmış.

 3. 2

  nasıl korkunç bir fantazi bu, resmen hastalık kapmak için her türlü pisliği yalamak gibi bir şey. daha beteri insanın ruhundaki bozulmaya sebep olması. şimdi bu adamdan bi daha adam olur mu ? erkek diye güvenilir mi ? toplumun içine salınır mı ? isabet olmuş bence ayrılmanız.

 4. 3

  tanımadığınız kişilerle birlikte olmayın. o kişiyi derhal terkedin ve numaranızı filan değiştirin. öbür taraftan en kısa müddette bir muayene olun. böyle belden bağlamalı veya grup isteyen kişiler pek sağlam ayakkabı olmuyor. çünkü bir erkek kadınını asla paylaşmak istemez. benden söylemesi.

 5. 2

  merhaba sizinle konusabilrmiyim özelden benimle ilgilenen biri var cok begendim aşık oldum beni diger erkeklerdende kıskanıyor, hep gözü bende ama aktif pasif ilişkis varmış vazgeciremiyorum kendimi cok seksi bir kerecik olsun onunla olamassam dünyanın sonu gelecekmiş gibi yataklara düştüm kahrımdan

  • 5

   eğer ciddi ilişki istiyorsanız böyle erkeklerden uzak durun!!!

 6. 3

  35 yaşında bir erkeğim bırak duygusal olarak birşeyler hissettiğim kadını paylaşmayı normal cinsel anlamda takıldığım kadını bile biriyle paylaşamam. pasif olmak gibi birşey de aklımın ucundan geçmedi geçmezde tamamen sapkınlık ve psikolojik bir rahatsızlık bu !

Bir cevap bırakın