ilk pasif ilişkimde canım çok yandı ve hafif kanamam oldu

Soru

merhaba, ben 27 yaşındayım ve erkeklere ilgi duyuyordum birkaç yıldır. buna bağlı olarak uzun zamandır pasif olma isteği vardı içimde. sosyal medyadan tanıştığım ve iki ay kadar konuştuğum birisi ile geçen hafta yüz yüze buluştuk ve ikinci buluşmamızın akşamında da ilişkiye girdik. sohbet ederken gayet güvenilir birisiydi ancak otele geçince o kişinin yerine anlayışsız birisi geldi adeta. ilk girişten önce parmaklarımla genişletmeme fazla izin vermedi ve yavaşça hareket edeceğini söylemesine rağmen hızlı davrandı ve canım baya acıdı. girdikten sonra bir süre sakin kaldı ama 2-3 dakika sonra hızlı hızlı gitgel yapmaya başladı ve anal bölgem alev alacak gibi hissettim. sürekli kayganlaştırıcı sıkmama rağmen acı neredeyse hiç azalmadı ve gecenin devamında daha fazla dayanamayıp çıkıp gittim. eve gittiğimde 3-4 damla kan vardı iç çamaşırımda, aynadan baktığımda aktif bir kanama göremedim ama deliğim baya genişlemişti, şu an hala geniş ama ilk günkü gibi değil. bu kanama normal midir? doktora gitmekten çekiniyorum durumu açıklayamam diye. bir de hala deliğimin etrafı kaşınıp, sızlıyor. 4 gün oldu ilişkiye gireli hala sızlaması normal mi?

Cevaplar ( 5 )

 1. 6

  selamlar, ilk anal ilişkide, pek çok hususa dikkat edilmeli. mesela pasif olan kişi, ilk pozisyonunda üstte olmalı ve kontrol onda olmalı. hızı acısına ve rahatlamasına göre kendisi ayarlamalı. aksi halde aktifin anlayışsızlığı bu tür sorunlara yol açar. kanamanızın olması zorlamaktan olmuş. eğer kalıcı yırtık oluştuysa, bu devam edebilir. kalıcı değilse belirli süre sonra geçecektir. seks öncesi alıştırma ve hazırlık süreçlerine dikkat etmelisiniz ve sabırlı anlayışlı bir partner seçmelisiniz.

  • 2

   bu konuda arkadaş çok doğru söylemiş. eğer bu tip ilişkileri kalitesiz insanlarla sürdürmeye devam ederseniz kalıcı hasarlar ile ömür boyu acı çekmeniz olası.

 2. 4

  bunun ana nedeni ani gerilme ve avilmadan dolayi kanamadir. ben doktora gitmistim bir sorun çıkmadı. ayrica umarim aktiflerin(cogunlukla deliksizlikten dolayi aktfitirler) iliskiye yaklasimini anlamissindir. senden alacagi sey onu motive ediyor. sekse dayali iliski bu. resmen fuhus. iliskini bu sekilde insa etmemelisin. daha fazlasi icin sosyal medyadan yardimda bulunabilirim. iyi günler diliyorum.

 3. 3

  adam seni mastürbatör niyetine kullanmış. senin canım acıyormuş yada sen zevk alıyormusun umurunda değilmiş. bencilce davranmış. en başta bulduğun partner tamamen yalnış olmuş. ilişkide hijyen dikkat etmen ve kaydırıcı kullanman gerekir. birde alıştırma işini güzel bir dildo ile kendin evde yapman gerekir. muhtemel zamanla geçecektir ama iyileşme süreci biraz uzun sürebilir.

 4. 9

  birkaç damla kan ise o geçecektir. tuvalet yaparken zorlanınca bile kan geldiği çok oluyor. bu gayet normal. ama dikkatli olmak gerek tabi. partnerin da anlayışlı olmalı. ilişki öncesi oyuncaklarla fazla tahriş etmeden genişletmek de faydalı olacaktır. sonrasında hiç acımadan büyük aletleri bile alabilirsin.

Bir cevap bırakın