penis ucunda morarma ve kanlanma

Soru

6 gün önce oral seks yaptık sevgilimle. sevgilim acemi biraz. oral seks sırasında kendimi biraz kaptırdım, sevgilimin başını penisime batırdım gırtlağına kadar girdi biraz öyle zorladım sonra bıraktım. oda kızgınlıkla penisimin ucunu yani başını sert şekilde ısırdı. ilk başta çok canım yanmamıştı, birazda ısırılan yerden kanama oldu. ertesi gün penisimdeki kızarıklık geçer diye düşündüm fakat geçmedi ve günden güne penisimin ucu kararmaya morarmaya başladı. arkadaşlar zamanla bu durum geçer mi yoksa doktora gideyim mi? Durumu da nasıl anlatacağım bilmiyorum gidersem doktora utanmaktan nasıl derim ?

Cevaplar ( 3 )

  1. bu durum açıkçası çok zorlayıcı ve kritik bir durum. sadece penisin ısırılması değil, insan ısırığı dünya üzerindeki en tehlikeli ısırık olarak bilinir. her koşulda ısırma davranışına karşılık doktora gitmekte fayda vardır. doktora gidiniz.

  2. kesinlikle acilen doktora gitmeniz gerek utanmanıza gerek yok o doktora ne beter ve komik şeylerle geliyorlar şunu diceksin oral yaparken ısırdı

  3. nasıl bir intikamdır bu, tamam sizin yaptığınız da çok iyi birşey değil ama bari oda bi tokat yümruk tekme falan atsa çimdik atsa ısırmak epey kötü bir karşılık olmuş. bencede doktora gidin.

Bir cevap bırakın