külotlu ten çorap spermleri tutar mı

Soru

önceki hafta sevgilimle buluştuğumuzda külotlu ten çorap giymiştim. neyse işte onun evine gittik biraz film izledik sonra öpüştük. sevgilim çok azdı içime girmek istedi. prezervatifin yok olmaz dedim. yalvar yakar sonra penisine benim ten çorabını geçirdi bolca krem sürdü üstüne korkma bu şekilde bişi olmaz azıcık başını vajinaya soktu. sonra sinirlendim git prezervatif al yada yapmayalım dedim. işte bunu diyene kadar 2-3  dk biraz yaptı öyle. bende ne olur ne olmaz diye ertesi gün hapı aldım. merak ettiğim öyle ten çorapla ilişki olur mu, olursa spermleri tutar mı ? ilişkini sonunda çorabın içine boşaldı bak gördün mu çıkmıyor, inanmadın bana dedi, çıkmaz mı gerçekten ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 5

  canınız yanmadıysa sıkıntı yok ama çakma olan bir şey elbette aslının yerini tutmaz. bir dahaki sefere dikkat edin rihanna hanımefendi. 🙃

 2. 6

  çok uydurmasyon bir şey. sevgilinizin böyle şeylere tenezzül etmesi, sizi aptal yerine koyma çabasından başka bir şey değil. hazır böyle bir kız bulmuş saygı göstereceğine naylon çoraptan prezervatif olur gibi zırvalar konuşması epey trajik. muhtemelen sizin yerinizde başla bir kız olsa çoktan o adama yol vermişti. sizinde bunu net bir dille söylemeniz gerekir, kim olduğunuzu iyi bilmesi gerekir, küçümsemeye devam etmesin, yoksa böyle sessiz kalırsanız size saygısı kalmaz değeriniz düşer, kullanılan olursunuz.

 3. 3

  böyle saçmalık olurmu tabiii ki geçer yoksa bosuna mi prezervatif üretiliyor herkes corap alir keser keser kullanirdi. gecme ihtimali cok yüksek ertesi gün hapi alarak iyi yapmışsiniz en azından külotlu çoraptan daha garanti ve gerçekçi bir yaklaşım olmuş. prezervatif almayarak çok şey kaçırmış:)

 4. 4

  prezervatiflerin bile %100 koruyucu olmadığı halde sence kilotlu çorap neyi engelleyebilir ki… böyle oyunlara gelmeyen kadınlar !! bu tarz zevkler uğruna hayatınızı mahvetmeyin, asla tedbiri elden bırakmayın derim…

 5. 2

  bu nasıl bir kafa yok daha neler, @kralciplak çok doğru söylemiş öyle olsa prezervatif üretmeye uğraşmazlardı. neyse ten çorap kullanması oda bir şey, neyse ki kışlık havlu çorap kullanmaya kalkmamış. adamı geçtim, hayatım buna rağmen hala bu adamlaysan senin kendini bir sorgulaman lazım.

 6. 2

  🤦‍♂️🤣 gece gece iyi güldüm alemsiniz yav streç sarsaydi keşke çorap nedir yahu

Bir cevap bırakın