jartiyer desenli çorap giymek erkeğe çekici gelir mi

Soru

evlendim geçimsizlik ve şiddet sebebi ile ayrıldım. şimdi sevgilim duygusal narin karakterli birisi. bende ince ruhlu detaycı bir insanım. genelde utangacım, sevgilimle çoğu zaman yatakta yorgan altında sevişiyoruz. biraz cesaretimi toplamak ona değer verdiğimi göstermek için giyinmek hazırlanmak makyaj yapıp karşısına çıkmak onu şaşırtmak istiyorum. bir kıyafet aldım desenli jartiyerli çorapları olan fantezi bir kıyafet var, birazda fazla fantastik. bacak arası ve göğüs kısımları açık, yıldızlı göğüs ucu kapatıcısı var. acaba ilk sefer için fazla mı çılgınca diye giymeye çekiniyorum. erkekler böyle bir şeyi beğenirler mi ? ilk sefer için fazla mı abartı olur ?

Cevaplar ( 8 )

  1. bence gayet guzel bi secim yapmissiniz oyle kendinize haksizlik yapacaginiz dusuncelere de kapilmayin ve hayattan zevk almaya bakin haya

  2. çoğu erkek kadının kendisi için giyinmesini makyaj yapmasını hiç olmazsa bile onun için birşeyler yaptığını söylediğinizi duymaktan bile hoşlanır. açıkçası zaten bazı şeyleri yaşmış cinsel deneyimler yaşamışsınız. ilk olsa belki fazla mı olur diye düşünürdünüz. lakin bu kadar zaman sonra hiçte fazla olmaz. gayet yerinde erotik çekici etkileyici bir tecih olur.

  3. her erkek bu tarz şeylerden hoşlanmayabiliyor. mesela ben sevmiyorum seksi gecelikmiş iç çamaşırıymış falan… hoşuma gitmiyor öyle şeyler, benim için önemli olan karşılıklı istek ve arzu hissi… zaten o olduğu zaman her şey oluyor…

  4. malesef dünyada her tip insan var. kiminin sevdiğini kimi sevmez. bu sebeple cinsel uyum önemli. siz de kendinize göre bir partner bulduysanız ne ala, yoksa internette kadın kadın sokarım çakarım amuda kalkar öyle yaparım diyen, avatara büyük penis resimleri koyup kadın düşüreceğini zanneden tipler sana uygun olmaz. muhtemelen ince insansan seni anlayacak küçük detayları görecek biri ile ilişki sürdürmelisin. zaten olayda özünde kendin olmaktan geçiyor. o seviyor yada sevmiyor diye değil sen kendin seviyorsan bir şeyi yapmalı yada sevmiyorsan yapmamalısın başkası diyor diye değil. haliyle de seni bu şekilde anlayabilen insanları hayatına almalısın.

  5. bence sevgilin beğenecektir, misal sen şöyle düşün, seksi seksi giyindin sevgilin yatakta sende kapıdan girdin seni öyle sere serpe gördü, sence heyecanlanır çıldırır mı ? yoksa bu ne ya böyle kıyafetmi giyilir off zevkim kaçtı git git istemiyorum seks falan mı der ? böyle git giyen erkek dünyada varmı bilmiyorum. o sebeple sen mantıklı düşün boş cevap yazanları ciddiye alma.

  6. güzel giyinmek cinsellliğin önemli bir parçası, partnerine ne kadar erotik görünüyorsan onu o kadar çok ateşlersin. bu sadece onu daha çok azdırman sana olumlu performans olarak geri döner. yeter ki sen iste ve bunu dene göreceksin gayet olumlu sonuçları var.

  7. neden hoşuna gitmesin ki değişiklik güzeldir yeni iyidir jartiyer de güzeldir

  8. hemde nasıl ince çorapsız sex yapamıyorum neden acaba acil bayanlar cevaplasın çok çekici oluyor ince çorap

Bir cevap bırakın