naylon çorap tutkunu ve ayak bacak fetiştiyim

Soru

selamlar uzun süredir hep siteyi okuyorum bu sefer üye olup bende düşüncelerimi dile getirmek istedim. küçüklükten beri kadın kıyafetlerine naylon çorap, jartiyer, mini etek, seksi çamaşırlar filan kadınsı olmaya ilgim vardı. sonra ben bir cd olmaktan fazlası olduğumu keşfettim. sissy olarak hareket etmeye başladım. bir nevi kadınsı erkek. bazıları beni çok ilgi çekici buluyor tanışmak arkadaş olmak istiyorlar bu bana bazen korkutucu geliyor. insanlara karşı güven sorunum var, bireyden çok cinsel obje olarak görünüyor olmak canımı sıkıyor. bazen güvenebilecek konuşabileceğim beni anlayan birilerine ihtiyaç duyuyorum. bazıları tarafından da haliyle kötü görünüyorum. öylesine varsa bakış açını düşüncesini yazmak isteyen, okumak isterim.

Cevaplar ( 11 )

 1. 3

  Cinsel olarak seninle konuşan sana yaklaşan insandan uzak dur en iysii

 2. 9

  ben bir evli bir bayanım fakat bu güne kadar erkeklerden çok sissyleri kendime daha yakın hissettim çoğu zaman bu duygumu bastırmak zorunda kalıyorum

  • 3

   net konuşmak gerekirse bende bir bayan olarak sizin gibi sissy olan kişlerden hoşlanıyorum. hatta bazen mastürbasyon yaparken, bir sissy ile ilişki yaşadığımı hayal ediyorum. üstelik bazı sissyler varki kadından daha hoş ve çekici oluyorlar. bir erkeğin bu kadar seksi olabileceğine bazen inanamıyorum.

 3. 4

  cd, sissy, transvestizm… vs vs adına artık her ne dersen ne, benim yıllardır bunu anlama çözme çabamın sonucu şu ki herkeste aynı şekilde ilerlemiyor. Zamanla bu isteğin artma eğiliminde olduğunu da okumuştum hatta bir yerde ama benim tecrübem bu durumun dalgalı seyrettiği. Yani bir dönem her gün o lanet çorabı giymek istersin ama sonra bi kaç ay hiç aklına bile gelmeyebilir. Sanırım en önemli olan şey kendinle barışmak, yoksa hayat kendinle kavga ederek işkenceyle geçiyor.

 4. 6

  Hep insanların sorunu kendilerini anlamaya çalışmak. Oysa ki akışına bırakıp mutlu olmaya çaba gosterseler her şey daha güzel olacak. Bu arada gayet hossunuz tabi bu durumda yoğun tanışma talebi almanız pek normal.

 5. 3

  gerçekten çok hoşsunuz, herkesin ilgisini bu kadar çekmeniz boşuna değil. düşüncelerinize büyük oranda katılıyorum, tek mesele hala karakter karmaşası ve ikilem yaşıyor olmam. yazım tarzınızda sanki sizi bu durumları aşmış olarak gördüm, kendinizle barışık gibisiniz. herhangi bir art niyet olmadan sizinle tanışmak arkadaş olmak isterim.

 6. 6

  hmm çoktandır böyle hoş bir sissy görmemiştim. güzel yakıştırmışsınız. açıkçası bireysel tercihler eğilimler ile ilgili yazmayı uygun görmüyorum ama herkesin düşüncesine saygım var. bu durumda ne yazsam doğru yada yanlış yönlendirmöe olabilir. o sebeple diyeceğim o ki herşey gönlünüzce olsun. bu arada benim partnerimde porap ve ayak fetişti, gerçi bende o kadar delicesine bir tutku yok ama kullanmayı seviyorum. bu arda ruj yakışmış iyi seçim.

 7. 3

  merhaba, bu konuda ne yazsak çok geniş bir perspektifte olduğu için her noktadan bir ekleme yapılabilir. ortalama baz alınırsa @erotic-girl söylemi çok daha mantıklı, yönlendirici olabileceği için net bir fikir belirtmemek daha doğru olabilir.

 8. 3

  merhaba bende fethiye yaşayan bir sissy bireyim çorap, jartiyer, mini etek, topuklu ayakkabı, giyerek anal mastürbasyon(dildom ile) yapmaktan çok zevk alıyorum 🙂

 9. 3

  Evet sissyler cok çekici geliyor banada. Ama bir insan sissy,kadin,erkek,trans veya hangi eğitimde olursa olsun ilk önce insan olduğunun farkına varmak gerek..hepsi birer karekter ama özünde insan herkes kullanip atılmak istemez aptal veya salak yerine koyulmakta. Gerçekten olduğu gibi kabul etsek hepsi en iyi arkadaşımız gibi davransak (her yönelim icin kadin erkek dahil) hersey daha güzel olur.herseyden önce herkes insan duygulari ve kalbi var

 10. 1

  evet bende evde penis kafesi etek gömlek jartiyer ve perukla oturuyorum bazen anahtarlarını buzluğa atıp donduruyorum kuduruyorum ama açamıyorum bazende kelepçe takıp kendi kendime fantezi yapıyorum onun anahtarlarınıda donduruyorum keyifli oluyor

Bir cevap bırakın