jigolo olmak için hangi site güvenilir penis kaç cm olmalı

Soru

Ben 21 yaşında aktif bir erkeğim. olgun kadınlardan çok hoşlanıyorum, deneyimim yok ama deneyim kazanmak istiyorum. jigolo siteleri varmış. para karşılığı kadınlara hizmet verip birlikte olup kazanç alınıyormuş. internette çok site var hangisi güvenilir. penisim 17 cm acaba yeterli gelirmi birde mast yaparken erken geliyorum süre uzatmak için jigoloların kullandığı ilaçlar hangileri. bilgi verenler olursa sevinirim.

Cevaplar ( 9 )

 1. 3

  Benim bildiğim öyle bir site yok. Var olduğunu sandiklarinizda enayileri yolmak için yapılmış siteler. Üye oluyorsun bayanlarla tanışmak için para yatırın diyorlar. Aptal gibi yatırıp sonra bekliyorsun bulusturacaklar diye. Bekle bekle arayan soran yok kolpa yapıyorlar. Sorsanız sizi begenen yok diyorlar. Yani enayi gibi para veriyorsun.

 2. 4

  bu yalana kanar çok kişi gördüm hep bir dünya para yatırmışlar dolandırılmışlar. hiç mi kafanız çalışmıyor, zengin hatunlar bekliyorlar sizi, bide üstüne para verecekler. öyle olsa genel evler olmazdı. tüm erkekler sekse doymuş olurdu. çok hayal kuruyorsunuz çok. işte bu hayallerinizden bazılarıda nemalanıp ceplerini dolduruyor. jigolo filan hepsi tuzak dolandırıcılık. varsa bile öyle bişi iki günsonra bilişim masası teknik takibe alıp hepsini paketliyorlar. üstüne ya hapiş yada para cezasını yiyorlar. ava giden avlanır.

 3. 9

  jigolo arıyorum ama para vermiyor para alıyorum, parayıda ibana istiyorum, sonra ortadan kayboluyorum. iyi işmiş erkeklerde buna inanıyorlar mı ? sonra tvye çıkıp dolandırıldık derler. akıl var mantık var niye kanıyorsun.

 4. 2

  En son jogolo.olmak.isteyen arkadaşın biri 30 binlira kaptırdı…bı kadın biri ile birlikte olmak istiyorsa bunun için jigolaya ihtiyacı yok…memleket abaza dolu

 5. 4

  aptal ezik kimseye bir söz söylemeyi beceremeyen erkekleri söğüşleme tuzağıdır jigololuk. senden çok iyi jigolo olur derler bir güzel yolarlar. günü sonunda cebindeki parasından da olan kişidir jigolo. herkes jigolo olsun hayatım enayiler olacak ki akıllılar aç kalmasın 🙂

 6. 2

  jigololuk var aslında ama bu genellikle kullanılan sitelerden olmuyor evet tabiki siteleride var ama jigololuk sandığınız gibi her sitede değil para isteyen siteler hiç değil parasız bulustugun siteler geçerlidir ve jigolo olmak isteyen arkadaşlar gerçekten istiyorsanız bunu cluplerde çok oluyor uğraşırsanız çözersiniz 😊

 7. 4

  bunu gönüllü yapmaya hazır bir çok erkek varken ne diye para ödeyelim, akılsız mı bu erkekler. hayal dünyaları fazla geniş galiba 😛

 8. 2

  bu kadar çok akılsız varken bu dolandırıcılar daha çok para kazanmaya devam eder. uyanın paranızı kaptırmayın. bu işi bedava yapacak milyonlarca erkek varken hiç bi kadın para vermez, aptal olmayın.

 9. 5

  ne kadar akılsızca bir soru, jigolo ne ya köpek mi olacaksın kokuşmuş şeyleri mi yalayacaksın iğrenç. sonra o ağızla birde yemek mi yiyeceksin, toplum içine hangi yüzle çıkacaksın, insan maskeni mi takacaksın. yazık yazık ahir zaman insanlar azalıyor.

Bir cevap bırakın