sevgilim 2 erkek 1 bayan gibi imalarda bulundu

Soru

sevgilimle 2 yıldır birlikteyiz, son zamanlarda zaten farklı davranıyordu. en son bizim yazlıkta tatildeydik, hadi canım çok istiyor bu gecede gelmezsen sokağa çıkar ilk önüme gelene veririm bak diye şakayla karışık biraz iğnelemek istedim. öyle deyince sanki zoraki geldi, biraz uğraştı sonra yoruldum dedi bıraktı, ne kendi boşaldı ne ben orgazm olabildim. hadi deyince de sana 2 erkek lazım ben yetemiyorum, hatta ben kenardan izlerim dedi. sinirim bozuldu beni başkalarına yem edeceksin öyle mi dedim ? ne olacak sanki vajinan mı eskiyecek, söyle iri yarı bir erkek seni evire çevire yapsın da ateşin geçsin diyor. bende inadına söylediğini düşünüyordum, telefondan birin gösterdi bu adamı beğendin mi diye, elinden alıp telefonu attım, defol git buradan deyip akşam vakti yazlıktan attım. çok sinirlendi 112 arayacağım deyince çekip gitti. erkekler nasıl böyle iğrençleşebiliyor, kendisi yapmayınca bir değeri kalmıyor mu, neydi o cümle kedi ulaşamadığı ciğere mındar dermiş hesabı. hevesi kalmayınca yapamayınca, sana 2 erkek lazım, sabaha kadar yapsınlar anca rahatlarsın demenin ahlakı ne ? yıllar önce en değerliydik, şimdi herkese pazarlayıp izlemek mi zevkli oldu. nasıl aşağılık bir karakter çıkıyor içlerinden böyle. yok şimdi aynı kafadaki erkeklerden biri çıkıp, tamam işte seni çok sevdiği için seni mutlu etmek için yapıyor ne var bunda demesin. nasıl bir mide oldu toplumda böyle anlamadım.

Cevaplar ( 9 )

 1. 0

  üzülerek belirteceğim bu devirde tüm erkekler demiyeceğim büyük bir kısmı istediği kadınları elde edip o kadınla istediği şeyleri yaşadıktan sonra o kadın o tip erkekler için çok değersizleşiyor. muhtemelen erkek arkadaşınız da öyle istediğini elde etmiş ve artık umurunda değilsiniz okuduğumda bunları çıkardım. size böyle davranan erkekle ciddi düşünüp evlenme yolundaysanız ileride çok büyük ahlaksız teklifler ile yaklaşabilir. yol yakınken kendinizi kurtarın 5 dakikalık zevk uğrunda o narin bedeninizi kirletmişsiniz aynanın karşısına geçip kendinize çeki düzen verin iyice bir tövbe edin ve gerçekten hayattan zevk almak doğru kişiyi bulmak istiyorsanız sabırla bekleyin ve kazanacaksınız. erkek arkadaşınız sizi daha kötü bataklıklara sürükleyebilir yaşadığınız şehirde adınız da çıkabilir çok dikkatli olmasınız devir artık daha çok bataklığa sürüklüyor.

 2. 1

  çok korkunç bunlar nasıl erkek, toplatılıp ithilaf edilmeleri lazım, toplum için kanser gibi zararlılar. ben olsam bir daha yanıma sokmam. malesef dünyada her türlüsü var, adam gibi adamlarda var, işte böyle olanlarda var. bir şey demiyorum layığını bulsun.

 3. 1

  ahir zaman hertürlü ahlaksızlık pislik inaçsızlık artacak, inan gibi insanların sayısı azalacak, toplum azacak musibetler belalar çoğalacak. adım adım hepsi geliyor, korumak istiyorsan doğru yoldan şaşmayacaksın, yan yola sapmayacaksın. kabahat adamda değil, sapık sapıktır lakin siz o sapığı önce hayatınıza alır sonra aaaa bu sapıkmış diyorsanız ne yazık ki yanlış yolasınız demektir. daha en baştan evlilik dışı ilişkilerden uzak durun. evleneceğiniz insanı da aşk tı sevgiydi falan gibi şeylerle seçmeyin. tanınan bilinen herkesin referans olacağı, kimin nesidir net olan kişileri seçmelisiniz. boşanmaların büyük sebebide bu, ben çok aşığım deyip evleniyorlar, adamı yada kadını ne tanıyan var ne bilen, aylar sonra bir bakıyorsun içinden bir manyak çıkıyor.

 4. 1

  emin değilim ama başarısızlık sonucu bu tip erkeklerde psikolojik olarak eziklik ve aşağılık kompleksi oluşuyor. bu noktadan sonra utanma falan kalmıyor, erkek misin be sen deyip yüzüne tükürülse hiç rahatsız olmayacak bir kafaya giriyor. herhangi bir ahlaki erdem kalmadığı için zaten tüm denge düzen bozuluyor. genellikle benze semptomlar görülen kişilerin psikolojik bozukluk tedavisi görmesi gerekebiliyor, çünkü bu aşamada ney doğru ne yanlış ayırt edemiyorlar. sonraki aşamada hiç bir işe yaramadıklarını düşünüyor, intihara meyilli oluyorlar.

 5. 0

  sen gelmezsen başkasına veririm ne demek yahu ? birbirine şaka dahi olsa böyle imalarda bulunmak bile ilişkinin ne kadar laçka olduğunu gösteriyor zaten. siz bitmişsiniz arkadaşım. en azından adam için zaten bitmiş. sevgilimin benim yanımdayken başka bir erkekle muhatap olmasını bile istemiyor, eğer istediği bir sey varsa bana söylüyor karşı cinsiyle ben muhatap oluyorum. sen kalk sevdiğin kadını başla erkeklerle paylaş yuhhh

 6. 0

  sana göre böylesine iğrenç bulduğun bir şeyi şaka yollu ima da olsa yapman kötü olmuş. ardını getirmen onun, karaktersizliği. bence otur konuş uyar olmadı bırak. hemen böyle dedi ise ardı ne, varsa, gelir

 7. 0

  cinsel geçmişinizi bilemiyoruz ancak partneriniz belli ki istekli değil sizin de bu yersiz imanız adamda bir performans endişesine sebebiyet vermiş olabilir. bu da ilişkinizin eksik kalmasına neden olmuş. sonrasında da gelişen atışmanın temeli de sizin yaptığınız imayı mental olarak kendisine yedirememiş olması. kısaca ikinizde de hata var ancak büyük pay partnerinizde.

 8. 0

  arkadaşın galiba izlemeyi seviyor yani seni bi başkasıyla sevişirken izlemek istiyor. büyük ihtimal senin nasıl orgazm olduğunu görmek istiyor ve büyük ihtimal sen orgazm olduktan sonra seninle sevişmek isteyecektir. sanrım bu biraz kendine olan özgüvensizlikten dolayı oluyor.

 9. 0

  malesef bu gavatlık işleri çoğaldı son zamanlarda. insan kıymetlisini paylaşıyor olması şuan burada ifade edemeyeceğim bir hayvana benzetiyorum.

Bir cevap bırakın