sevgilim arkadan zevk alıyor hep anal yapıyoruz

Soru

mrb, bu sitede anal yapmanın zararlarını ve sakıncalarını okudum. bunları okuyunca biraz endişelendim. açıkçası anal temizliğe hiç dikkat etmiyoruz, önden başlayıp arkada bitiriyoruz. çünkü sevgilim arkadan çok zevk alıyor, önden yapıyorum sürekli bana arkamı döneyim mi diyor, bende ilişkinin ortasında dön hadi diyorum. sonra anal yaparken bende onun vajinasını okşuyorum delire delire orgazm olduktan sonra bende içeriye boşalıp bitiriyorum. bazen peniste yara falan oluyor bazen ben idrar yaparken yanma ve zorlanma oluyor. şimdi acaba diyorum bunlar anal yapmaktan mı o oluyor. hem prezervatifte kullanmıyoruz iyice bu durum beni rahatsız etti, her ilişkide anal temizlik yapmak ve prezervatif kullanmak lazım mı ? bi kutu prezervatif olmuş 50 lira ? birazdan ondan sallıyoruz kullanmıyoruz aslında. hem bide anal genişleme falan diyorlar ? sık yapmak korunmadan yapmaktan başımıza bir iş gelirse diye korkuyorum ?

Cevaplar ( 4 )

  1. önden yada arkadan fark etmez, seks yapıyorsanız 2 açıdan da korunmak için önelem almalısınız. ilki gebelik için, diğeri ise sağlık için. bu durum her ikiniz içinde önemli olmalı. tamam vajinal yapıp sonra anala geçiyorsunuz neyse ama tersini yapamyın, temizlik önemli, temiz olmazsa hem hastalık enfeksiyon riski olur hemde istenmeyen kötü durumlar yaşanabilir. zevk meselesi sonuçta bazı kızlar anal seksten daha çok zevk alıyor olabilir, lakin aşırı yapmak aynen sizin dediğiniz gibi genişlemeye sebep olabilir. gerisi sizin bileceğiniz iş, tavsiye isterseniz analı azaltın, prezervatif kullanın, hijyene dikkat edin gibi genel şeyler söyleyebilirim.

  2. ne kadar zevk verirse versin, arka kapıdan ilişkinin doğru olmadığını düşünüyorum. üstelik de korunmadan. kondom fiyatlarının pahalı olması da bir mazeret olamaz. madem bir eyleme kalkışıyorsunuz sonuçlarını da bilmeniz gerekir. ayrıca sürekli anal ilişki kadının anüsünde gevşemelere neden olacağından dışkı kaçırma gibi olaylar yaşamasına neden olabilir. sonuç olarak artıları – ki ben olduğunu düşünmüyorum – eksileri değerlendirip hareket etmekte fayda var.

  3. zaten sitede bolca yazıyor analın zararları ve riskler, ki zaten sizde okumuşsunuz tekrar etmeye gerek yok. bu saate kadar olan olmuş, asıl bu noktadan sonra bile bile aynı hataları yapmamak önemlisi. prezervatif kullanın, analı azaltın, temizliğe dikkat edin. daha da diyecek bir şey yok bence.

  4. delirdiniz mi? hadi vajinal seks neyse de anal seks asla kondomsuz yapılmamalı. penisinde yara da çıkar hastalıkta kaparsın. böyle gidersen enfeksiyon kapar kalırsın öyle. çok pahalı değil, sağlık bu şakaya gelmez. korunun

Bir cevap bırakın