takma penisle sevgilim arkadan zevk alıyor

Soru

sevgilim, biz 3 yıldır sevgiliyiz, artık farklı şeyeler deneme zamanı geldi, hep aynı şeyleri yapıyoruz diyordu. ne olacak daha ne yapacakmışız diyordum, beni yapmanı istiyorum dedi. saçmalıyorsun falan desem de kararlıydı, emin misin bak sonra birşey olursa bana sinirlenmek yok dedim. tabi tabi deyince istediğini yaptım. bu ilk seferdi, bundan sonrakilerde her seksimiz şöyle başlıyor. önce o beni yapıyor, 30 dk kadar sürdürüyor ben orgazm olunca bırakıyor sıra sende diyor. takma penisi giydirip beni alta yatırıyor, sonra oda üstüne oturuyor. bende o kıvırtırken penisiyle oynuyorum, 15-20 dk sonra titreyerek sular seller gibi göğüslerimin arasına fışkırtıyor. ben onu aktifken bile böyle zevk aldığını görmedim. bildiğin adamın içinde sanki pasif biri var. arkadan yaptırmaktan bu kadar zevk alması beni endişelendiriyor. her seksimizde final böyle olsun istiyor. hadi istiyor yapıyorum da, birde daha hızlı daha sert falan diyor. bu sitede benzer soruları okudum, hep gay olma erkek arayışına girme ihtimali var demişler, bende aynı durumlar olur mu diye çekiniyorum. sırf bu yüzden bazen kapmak istemiyorum ama o illaki yap ne olur diye tutturuyor. yapmam mı daha iyi yoksa yapmamam mı bilemedim ? yapmaya devam etsem zararı olur mu ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 4

  tabiki normal değil. en kısa zamanda alışkanlığını bıraktır. sağlıklı bir erkeğin böyle bir alışkanlığı olmaz.

 2. 1

  ya olabilir olmayabilirde o kişinin yapısına bağlı ama yönelim kaymasıda o kişiliğinden dolayı olabilirbi erkek prostattan yani analdan zevk alması bu bi gaylik değil eşiyle arasındaki fantezidir ama sadece şöyle yapabilrsnz sevgilinize bu olayın yönelim kayması oluyor bazı kişilerde diyebilrsnz bu etkinliği azaltalım bak bu senin iyliğin için araştır kaç insan neler yaşamış diye o da belki ya soğur yada seyrekleştirir

 3. 2

  şimdi araştırdığım kadarı ile bu erkekler için zevk veren bir aktivite. kadınlar açısından çok zevk verdiği söylenemez, hatta kadınlar bunu yapma konusunda isteksiz çekimser davranıyorlar bunu gördüm. galiba sebebi biraz arkırı olması. bu süreçte erkeklerin bunu bir heves ve merakla yaptıkları daha sonra belirli bir tatmini yaşayınca heveslerini aldıkları ve bundan uzaklaştıkları yönünde. tabi sizin dediğiniz gibi gay olan kafayı sıyıranda vardır elbet, ancak bu kişinin karakteri ile ilgili bir durum. karakteri sağlam değilse niyetinde varsa zaten, ya travestiye gidiyor, gay gay ilişkilere merak salıyor. itiraf etmek gerekirse benimde bu konuya ilgim var denemeyi arzuluyorum nerden başlasam bilemiyorum. sevgilime bir kere söyledim ben yapmam dedi ama malesef bu fikir aklımdan çıkmıyor.

 4. 2

  bende bu konuyu araştırıyordum, tesadüfe aradığım cevapları bulmuş oldum. belki abes kaçabilir ama bende biraz konu dışı bir soru sormak istiyorum. sevgilim olmadığı için bunu bir eskorta yaptırmayı düşünüyorum. tabi anladığım kadarı ile bir kerede bunu yaşamak zor, o sebeple alıştırma yapmaya faydası olacak bir dildo almaya karar verdim. ilk defa böyle bir şey alacağım, okuduğum kadarı ile her dildo kullanılamıyormuş, bunun için illa belden bağlamalı penis mi almak gerekli ? ölçüleri ne olması lazım ?

  • 5

   illaki belden bağlamalı olasına gerek yok. belden bağlamalı olması kolaylık sağlar, lakin çokta gerkli değil elde de kullanılabilir. ki tek başına kullanacaksan buna hiç gerek yok. asıl önemli olan vantuzlu ve yeterli sertlikte dirayette olması. eğer çok yumuşak olursa prostatı uyarmaz, jel gibi içeride kıvrılır. ilk başlangıç ve alıştırma seviyesine uygun olarak aşağı yukarı 14 cm boy ve 4 cm kalınlık uygun olur. toplam 17 cm bi dildo işini görür. nasıl bir şey örnek verir misin dersen, prostat uyarımı için uygun realistik penis dildo sipariş sayfası buradan bakabilirsin. bu firmayı bildiğim için güvenilir diye yazdım. uygun değilse yönetici arkadaşlar silebilir.

 5. 3

  erkekler analdan prostat uyarimi ile bosaldiklarinda normal vajinayla ilişki esnasındaki bosalmadan kat kat fazla zevk alıyorlar. bir tabir vardır alışmış kudurmuştan beterdir diye. bu zevke alıştıktan sonra siz yapmazsanız bunu başka yerlerde arayacaktir.

Bir cevap bırakın