kadınlara kölelik yapmaktan onları mutlu etmekten zevk alıyorum

Soru

selamlar, gençliğimden beri ayak fetişine ilgim vardı şimdi de devam ediyor. fakat zaman ilerledikçe sürekli araştıra araştıra daha fazla içine girdim bu işin. önceden bir fetişti şimdileri ise artık tam teslim olmak istiyorum bir kadına. her istediğini yapmak hoşuma gidiyor bana acı vermesi beni kullanması beni aşağılaması hoşuma gidiyor. ne aradığım gibi birine sahip olabiliyorum, ne de bu illetten kurtulabiliyorum. ne olacak sonum böyle ? bir yanım diyor teslim ol, bir yanım diyor kurtul, lakin hep teslim olma tarafım ağır basıyor. karmaşık duygular düşünceler içerisindeyim ?

Cevaplar ( 6 )

  1. bunlar fantazi olarak genelde zor partner bulabileceğiniz konular. hele ki sizin hayal ettiğiniz şekilde teslim olup ömür boyu köle olayım falan imkansız. fantazi olarak tamam, heyecan zevk fetiş falan yaşayın tatmin olun sonra günlük normal hayat rutininize dönün. yani anlık olarak yaşanır. lakin öyle geniş vadede bu kadar saplantılı olmak artık bu fantazi değil psikolojik bozukluk olarak kabul ediliyor. tabi ki de bu bozukluğun aynı şekilde tedavi edilmesi gerekir. yoksa bireyin yaşam düzeni bozulur, toplum içindeki uyumunu kaybeder, kendi içine kapanarak daha sapkınca, bozuk ruhlu şeylere yönelir. dolayısı ile normal olmayan aşırılıkların dengelenmesi şart. bu kapsamda değerlendirince seçimleriniz yanlış diyebiliriz.

  2. fetiş fantazi hepsine okey ama buna hayatını adamak büyük hata. insanın kendini bilmesi ve sınırlar çizip bunları aşmaması lazım. ipin ucunu kaçırdınmı bir daha tutması zor olur, tutacağım diye uğraşırken farketmeden bir bakıyorsun ki yoldan uzaklaşmış ve kaybolmuşsun. mecazi benzetmeler yaptım ama umarım anlar kendini normal sınırlar içinde muhafaza edersin. yoksa sen çok güzel şeyler hayal ederken tam tersine hayatın çok beter olacak, o noktadan sonrada dönüşü yok bilesin. gay trans fetiş köle lez her neysen nesin ama unutma kesin aşmaman gereken sınırların olsun, belirli oranı asla geçme bunu hayatının içinde kontrolü yaşa. bunlar senin hayatın olmamalı, sen bunların içinde yaşamamalısın, tam tersine bunlar senin hayatının içinde küçücük bir alan olmalı daha fazlası değil, umarım dediklerimi anlar ve hayatını düzene sokarsın.

  3. kadınların köleye değil erkek gibi erkeğe ihtiyaçları var. güçlü, güvenlir, anlayışlı, şevkatli ve koruyup kollayabilecek erkek arıyoruz, zaten böyle erkek kalmadı, hepsi yumuşak bişiler oldu, adam gibi erkek kalmadı. köle lazım değil, en kötü ev işlerine yardımcı olacak hizmetçi tutsunlar yeter yani. sizin gibi bu düşüncede biri ne yazık bu hayatta aile kurması mutlu olması zor. hem kadınları mutlu etmekten zevk alıyorum diyorsun hemde kadından daha kadınsı oluyorsun, bu nasıl mantık. kadınlar böyle mutlu olmuyor, kendilerini güvende hissetmiyor haberin olsun.

  4. fantazi olarak denenebilir ama her daim olması zor. erkek baskın karakter olmalı yoksa kadın bir zaman sonra sıkılıp kaçar

  5. bence kölelik gibi fanteziler anlık ve fantaziden ileri gitmemeli. günlük hayat içinde fantazi dünyasında yaşar gibi arzularla yaşamak saçma. hayatın gerçekleri belli, önemli olan bu gereksinimleri karşılayabilecek bir erkek olması. hem bide kölelik ne ya, cinsel arzudan öteye bir şey değil, kadın dese hayatım bana bir bardak su verirmisin, git kendin al diyorlar nerde kaldı kölelik. bence kölelikten kadını mutlu etmekten zevk alıyorum demeniz cinsel şehvetten ibaret. o halde hatırlatırım hayat cinsellikten ibaret değil, uyanın ve kendinize gelin.

  6. hangisi seni daha çok mutlu ediyorsa onu yap bende aynı senin gibiyim ve teslim olmaya karar verdim

Bir cevap bırakın