seks yaptığım ortamın ferah ve aydınlık olması

Soru

28 yaşında bayanım, eşimle evleneli 3 yıl oluyor. ben karanlık kapı pencere perde kapalı kuyu gibi ortamlardan hiç hoşlanmıyorum ruhuma daral geliyor. seks yapacağım ortamında aynı kriterleri sağlaması gerekiyor. bu noktada eşimle tartışıyoruz, o karanlık tercih ediyor odaklanamıyorum diğer detaylar dikkatimi dağıtıyor beni yoruyor diyor. diğer türlüde bana boğucu geliyor. sanırım bu bir rahatsızlık ancak ben bunu aşamıyorum. klostrofobi diyeceksiniz değil, kar yada karanlık alanlardan korkmuyorum bir şeyde olmuyor. lakin yatacaksam yada seks yapacaksam ortamda bir ferahlık, pozitif enerji olacak illaki. sırf bu yüzden kocamla atışıyoruz, ben rahatsız oluyorum sende bana hoşgörü göstersen diyorum, asıl ben rahatsızım sen beni olumsuz etkiliyorsun diyor. bu sorunları nasıl aşabilirim ?

Cevaplar ( 6 )

  1. sonuçta tercih meselesi, kimsi seks yaparken sigara içmek isteyebiliyor kimi alkol kullanmak, kimi öyle kimi böyle. buda sizin kişisel tercihinizdir. bunu bir problem olarak görmemek gerek.eşinizinde sizin hassasiyetinize karşı empati yapmalı sizi rahatsız etmeyecek şekilde oda hassasiyetle davranmalıdır.

  2. Hanımefendi fantezi diye eşinizin gözlerini baglayın tabi her zaman olmaz böylelikle ışık açıkta olsa sorun olmaz illaki karanlıktada olsa seni görmek istiyorum derse zaten amaç bu beni hayal ediceksin

  3. böyle ufacık şeylerden bir birinizi yıpratmayın, bir şekilde orta yol bulun, ortam çok aydınlık olmasın çok karanlıkta olmasın, loş ışık dedikleri bir tarz seçin. ikinizide memnun edecek bir çizgide buluşmuş olursunuz.

  4. Evet karanlık ortam odaklanmayi azaltıyor zevki kaybettiriyor bence aydınlık daha guzel

  5. Yanlış şeylere odaklanmanız ilginç sorun etriğiniz şey bahane gibi

  6. uyurken ben de kapkaranlık yerde yatarım zaten tıbben de bu öneriliyor. fakat sekste kesinlikle aydınlık severim. ona nasıl zevklendiğinizi anlatın. ne de olsa kadının sekste arzuları daha önemli. kadını pek çok yerde kırmamak gerekir.

Bir cevap bırakın