çocuk olmasın diye anal seks yaptım şimde de popom ağrıyor

Soru

hayalimde sevgilimle seks yapmak vardı, ilk defa olacağı için arkadan yapalım çocuk falan olması dedi. bende onu dinledim, krem getirmiş onu sürüp seks yaptık, hiç acımıycak dedi. yine yaparken biraz acıdı. zaten çok yapamadı hemen boşaldı. bende vajinamı okşayıp orgazm olduktan sonra gidip temizlendim. eve geldiğimde arka deliğim çok acıyordu. 3 gün oldu kanamam oluyor acısından duramıyorum. hatta popom ağırıyor acıdan uyuyamıyorum. ne yapmam lazım kremde sürmüştük acımasın diye neden çok acıyor. ne zaman geçer ? ya düzelmezse diye korkuyorum. doktora gidemem yardım edin lütfen ?

Cevaplar ( 11 )

 1. 5

  kimse cevap vermemiş,doktora görünmekten çekinmeyin. bu durumu ilk kez siz yaşamiyosunuz, korkun tanıdık filansa, başka ilçeden randevu alabilirsin

 2. 4

  doktora gitmende yarar var. mutlaka gitmeye çalış hemde kafan rahat eder

 3. 3

  yaptığınız çok mantıksız, böyle bir korunma yöntemi yok. takar bir prezervatif seksinizi yaparsınız. büyük ihtimal anüste hasar oluşmuş, yırtılmış olabilir bu sebepten kanama oluyordur. doktor buna hiç bir şey yapmaz tamiri mümkün değil zamanla bu yara yırtılma kapanır ama eskisi gibi olmaz hep hassas olur, bazen tuvalette ıkınırken bile yine yırtılma olabilir. popona vazelin sürebilirsin iyilşemesi aşamasında iyi gelir. cildin yumuşak olması lazım.

 4. 3

  popon acır tabi, bu kremler ağrı kesici, cildi uyuşturucu özellikli kremler. bunu sürünce ağrı acı çok fark etmezsin ama anüs esnek ve alışık değilse penis girererken yırtılma olur. sonra seks bitince kremin etkisi geçer acılarla baş başa kalırsın, sevgilinde zevkini almış şekilde keyfini çıkarır, umurunda olmaz. bildiğin seni kullanmış üstünede acısını çeken sen oluyorsun. öyle kolay geçmez hasar çoksa 1 ay bile sürer. doktora gider anlatırsın utanmazsan, salak gibi sevgilime arkadan verdim komple motoru dağıttı dersin, oda ancak krem verir, popona sürer sürer geçsin diye beklersin. varsa böyle aptal kızlar okusunlarda ders alsınlar.

 5. 8

  anal seks çok riskli birşey. bir daha sakın denemeyin çünkü ileriki yaşlarda altınıza bile kaçırabilirsiniz. anüse herhangi birşey sokulmaz. büyük geçmiş olsun. daha fazla vakit kaybetmeden bir hekime gidiniz.

 6. 4

  popona yazık, bilinçsizce acemice kendini heba etmişsin. bende geçmişte benzer aptallıklar yaptım ama bu kadar ölçüsüzce değil. anüsün zarar görmüş iyileşmesi zaman alacak. bir süre daha bu acıyı çekeceksin, iyileşir ama hassas olur. bundan sonra böyle ölçüsüzce anal seks yapmamanı öneriyorum. yoksa kaslar zarar görürse 30 yaşına varmdan tutamayıp kaçırmaya, altına bez bağlamaya başlarsın.

 7. 4

  öncelikle bence insan yapısı hücreleri tamire açıktır. bir yerimiz kesilebilir yanabilir kırılabilir vs. ve kendini onarmak için elinden geleni yapar. muhtemelen fazla zorlama gerçekleşmiş, ya da bölgenin esnekliğine göre değil arzuların yoğunluğuna göre ilerlenmiş. doğru değil. doktora gitmenizde fayda var fakat endişe oranınızı azaltmalısınız. düzeleceksiniz. ders de çıkarmalısınız ayrıca.

 8. 3

  anal seks için genelde çok önerilmiyor. ben de çok tercih etmiyorum. vajinal seks varken anal yapma ihtimalim biraz daha düşük. bence sizde kendinizi zorlamayın

 9. 6

  partnerinden ziyade bunu senin düşünmen gerekirdi bence. mesela bugün benim partnerime anal teklif ettim şöyle bir baktı sonra kesinlikle bunu alamam o sevdadan vazgec dedi. yani anlıycan iş sende bitiyor. geçmiş olsun

 10. 4

  sevgilin analdan yapacaksa hazırlamasaı gerekirdi.. öyle hemen kırem sürünce olmaz.. küt diye girersen acı da olur kanama da.. yavaş yavaş krem sürdükten sonra alıştıra alıştıra yapması lazım.. dikkat etmen lazım.. cilde iyi gelen yara kremlerinden kullanabilrsin.. ama dikkatli olman lazım o da yakabilir..

 11. 2

  zorlanmadan kaynaklı yırtılma olmuştur çok dert etme geçer zamsnla

Bir cevap bırakın