masaj öncesi nude resim atan müşteriler

Soru

Müşteri gelmeden bütün vücudun resimlerini atıyor resimleri de eşine çektiriyor yani bir görseniz her yeri çekmiş atmış ille de masaj yapacaksın her yerime diyor. Sizce bu tip müşterilere nasıl bir tutum takınayım ?

Cevaplar ( 8 )

 1. 2

  Kadın mi erkek mi hangisine yapıyorsun masajı onu de

 2. 2

  nasıl bir masaj salonu burası mutlu son olan yerlerdenmi, ne diye müşteri resim atıyor çok saçma yaa, zaten bilişim masası böyle şeyleri internette adım adım takip ediyor yarın basarlarsa hiç şaşırmayın.

  • 3

   zaten masaj diyenlerin çoğunda bu var kadın veya erkek farketmiyor erkekleein cogu da masaj ayagina kadınla yatma isteğinden dolayi

 3. 7

  masörlük mesleğinin değeri hakkı hiç verilmiyor, masör deyince jigolo gibi şeyler algılanıyor. insanlar azınca rahatlamak için fuckbody niyetine masör çağırıyolar, haliyle başka çaresi kamayan bizim masörlerde trende uyup sapıtıyorlar. keşke imkanınız olsa resti çekip en üst perdeden haddini bildirseniz. umarım daha sağlıklı başka bir iş bulursunuz, kolay gelsin.

  • 7

   🙂 çalışma hayatı zorluklarla dolu bazen bu tür durumnlar maalesef oluyor

 4. 7

  Biraz ütopyası gibi geldi bana, o hanfendilerin üzerinden bedavaya silindir gibi geçecek kişiler var amaç farklı bedenler deneyimlemek ise

 5. 3

  ahlak sizin birinici önceliğinizse bu tip müşterilerle muhattap olmazsınız. para sizin için önemliyse en çok ne kazandırıyorsa onu yaparsınız. yoksa dünyada o kadar çok farklı insan varki bunları düzeltemezsiniz. ancak kendi gideceğiniz yolu seçebilirsiniz. ortada çukurvar yandan geç demek günümzde çeneni yormaktan başka işe yarmaz, kimsenin umurunda değil, en iyisi kendinize dikkat etmeniz.

 6. 3

  eğer kadının niyeti farklıysa ve hoşunuza gittiyse nabza göre şerbet verin. ama böyle şeylerde tuzak olduğunu da unutmayın. güvenliğiniz için güvendiğiniz kişilere masaj yapın.

Bir cevap bırakın