partnerimin aşırı azgın olması ve uzun süre seks istemesi

Soru

Merhabalar benim sorunum apaçık partnerimin aşırı derecede azgın olması. seks yaptığımız zaman doymak bilmiyor 3-4 saate kadar çıkmasını bekliyor, bu konuda ne yapabilirim ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  Cevap çok basit 3. Bir kişi alırsınız o biraz daha azgindir anca doyar sonra 3 olur 4 5 gider ole kızlar azla yetinmez asla

 2. 2

  cinsel istek siz istedikçe daha çok artar hiç bitmez. çölde su içmek gibi içtikçe içesin gelir kanmazsın. uzun süre seks çok can sıkıcı ideal süre ön sevişme artı cinsel birleşme en fazla bir saat, sonrası biraz daha belki olursa olur ama bu noktadan sonra geçen her an artık işkence eziyet olur. zevk biter canın acımaya başlar tahriş olur performansın düşer boşlaman zorlaşır. bu sefer kendini zorladıkça başarısız olur zamanla seksten bıkkınlık gelemye başlar. bazen çılgınlık edip alırısn performans arttırıcı bir hap o gün zirvereler oynarsın tadını çıkarısın istisna olur ama her zaman bu yöntem tutmaz.

 3. 9

  Bu dünyada hiç kimse 3-4 saat (amiyane ifadesiyle) gidip gelemez. Ama kast ettiğin şey sevişme + seks süresinin 3-4 saat olması ise o yaşlar için bence son derece doğal. Ben bu yaşımda bile o sürelerde ancak ruhen ve fiziken tatmin olabiliyorum. Bu sürelere ulaşamıyorsan yapabileceğin en etkili şey kaliteyi arttırmaya çalışmandır. Madem ki niceliği etki edemiyorsun o halde niteliğe odaklan. Üstelik belki de bu sayede sevişme sırasında aldığı zevk artacak ve süre beklentisi de azalacaktır.

 4. 1

  bu kadar uzun süre bir erkek performans veremez, zaten vermeside beklenmez. bazı sınırlar vardır, fazlası zarardır. üstelik aşırıya zorlamak sonunda kişinin cinsellikten zevk alamadığı gibi birde soğumasına nefret etmesine neden olabilir. bu gibi durumlarda en iyi yöntem oyuncakları devreye sokmaktır. oyuncaklar sayesinde penise çok ihtiyaç olmaz dinlenme imkanı bulabilirsiniz. tabi elleride kullanmak lazım illa penisin vajinada olması gerekmiyor elleriniz kremleyip okşayarak parmaklarınızı sokarak elle tatmin yaparak zaman kazanabilirsiniz. arada karışık takılırsınız bu sayede süreyi arttırabilirsiniz. daha çok performans olsun derseniz bu durumda cinsel takviye ilaç hap gibi şeylerde kullanmak faydanıza olur.

 5. 7

  bence partnerin tam orgazma ulaşamadığı için bunu istiyor. tam orgazma ulaşsa devam etmek istemez diye düşünüyorum. ön sevişme ile orgazma daha da yaklaştırıp ruhunu emersen elinde ayağında derman kalmaz zaten.

Bir cevap bırakın