seks yaparken yakalanma korkusu seksi ateşlermi yoksa söndürürmü

Soru

çok merak ediyorum, herkes aynı hissediyormu diye. mesela ben sevgilimle bazen onun ailesinin evinde odasındayken kaçamak yapıyoruz o an o kadar çok isteklenip heyecanlanıyorum ki çok güçlü ereksiyon oluyorum. sevgilim aksine hiç konsantre olmadığını hiç zevk almadığını bir an önce bitmesini istediğini söylüyor. bunun dışında mesela baş başa kaldığımızda bol zamanımız olunca rahat rahat seks yapabiliyoruz, işte o zaman bende bir isteksizlik sıkılmışlık aynı şeyleri yapıyormuşum gibi bir hisse kapılma durumu oluyor. aksine rahat olacağıma bu sefer rahatken ereksiyon kaybı yaşıyorum. sevgilim neden devam etmiyorsun diye kızıyor. saki ben heyecanların adamıyım, öyle iki arada bir derede imkansızlık içinde küçük lezzetli kaçamaklar daha çok hoşuma gidiyor. kız arkadaşım bundan zevk almadığı için yapamıyoruz. niye böyle durum oluşuyor anlamdım, tam tersi olmazı lazım aslında. başak böyle durum yaşayan var mı ? sebebi nedir ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 2

  Sevgilinin evinde ailesi varken seks yapmak herkese nasip olmayacak birsey onun için heyecanlı olması size göre ama ona göre değil demek ki rahat olunca daha zevk alıyor olmalı. Içerde ailesi varken o ana odaklanamiyordur

 2. 3

  cinsel düşüncelrinizde sorunlar var, baştan yanlış bir düzene alışmış devam ettiremye çalışıyorsunuz. daha evlenmeden bu şekide oluyorsa evlendikten sonra cinsellik sizin için bitecek. tüm düşünceleriniz yanlış. kız arakdaşınız bu konuda haklı, inşa ettiğiniz erkeklik mimarisi yanlış binanız çöküyor farkında değilsiniz. yolun bşaında işler kötüye gitmeden bir bilen bir psikolog desteği almanız iyi olacak.

 3. 3

  yakalanma korkusu dikkat dağıtır seksin heyecanını konsantrasyonunu kaçırır. ancak sizde tam tersi etki yapıyor. belli ki bazı şeyleri yanlış yapıyor kendinize gelecekte çökecek olan yanlış bir cinsel dünya inşaa ediyorsunuz. ne olacak evlenince hala yakalanma korkusu olsun diye, apartman girişinde merdivenlerde, parkata kaydırakların arkasında, ormanda çalıların ardında, sahilde kumların içinde, dolmuşta arka koltukta, sokakta çöp kovlarının arkasında mı seks yapcaksınız ? heyecan olmayınca ereksiyon olamıyorum heyecanım kaçıyor nasıl bir söylemsel saçmalık işte bu örneklerden gelin siz anlayın.

 4. 4

  işte anlamsız takıntı ve aşırılığın sebep olduğu bir durum daha. söyleyince insanlar ne olacak bişi olmaz diye düşünüyorlar ama gel gör fark etmeden yanlış bozuk bir yola giriyorlar. sonra fazla ilerleyince dönüşü mümkün olmuyor yoluu tamamen kaybediyorlar. dostum senin fantazi seks anlayışını gözden geçirmen, hatta sıfırlaman yeni baştan doğru şekilde inşaa etmen lazım. yoksa durumun vahim hiç iyi sonuçları olmayacak gibi.

Bir cevap bırakın