seks yaparken kocam çok sinirleniyor

Soru

14 yıldır evli bir bayanım. kocam son zamanlarda seks yaparken çok hırçın davranıyor. bir anda sinirli hareketler ve tavırlar ne oldu diyorum yok bir şey deyip geçiştiriyor sonra konuşmak istemiyor. birde seks yaparken çok zorlanıyor sertleşemiyor vajinaya penisi sokamıyor. kimi zaman boşalmadan seksi bırakıp duşa gidiyor. kocam 43 yaşında bi kere doktora gidelim ne oluyor sana dedim çok kızdı. sizce nasıl bir yaklaşım göstermeliyim sorun ne ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 3

  Gitsin ne var ki sorada aldatıldım oluyor napsın kadın elinimi soksun

 2. 6

  merhaba, eşinizle ilgili cinsel sorunlar olduğu gayet net anlaşılıyor. tabi bu sorunlar karşısında çare aramak yerine ilişki sırasında başarısız olunca geriliyor sinirleniyor. sizde tamda bu anda sinirliyken sorunca tüm tepki bir anda size yöneliyor. eşinizin tutumu kesinlikle yanlış, bu gibi durumlarda sorununa çözüm araması gerekiyorsa uzmanlardan destek alması gerekiyor. zorla sinirle inala nereye kadar ilerleyen zamanlarda psikolojik olarak iyice demoralize olup ufacık bir durumda bile performans endişesi yaşayıp komple başarısız deneyimler yaşamaya başlayacak. o sinirlendikçe başarısız oldukça konsantrasyonu daha çok dağılıyor bu sebeple cinselliğe odaklanamıyor peniste sertliğini kaybediyor. öncelikle mutlaka sorunları kabul edip sonrasında uzmandan destek almalıdır. sorunların çözümü sırasında sizin de bu süreçte ona destek olmanız ve başarıyla çözüme ulaşmak için birlikte gayretle süreci tamamlamanız gerekli. bu konuları seks sırasında değil müsait zamanda sakinken suçlayan yargılayan başarısız olduğu mesajını veren bir tarazda değil de hayatım dert etme bunlar geçici birlikte atlatacağız yine güzel günlerimiz fantazilerimiz olacak tadında olmalıdır. onu birazda cesaretlendirici egosunu okşayan sözler iltifatlar kullanın ki pozitif bir düşünce ortamı oluşsun. sorunun varsa git tedavi ol bana ne modunda olmasın asla.

 3. 6

  sinirli erkek hiç çekilmez heleki seks yaparken… sanırım eşinizde cinsel yetersizlik var ve bu yüzden bunu kabullenemiyor başarısız olmayı o da kolay yolu seçiveriyor

  • 5

   aynen “eşinizde cinsel yetersizlik var” katılıyorum bu sebeple sinirli davranıyor. desteğe ihtiyacı var ama gururuna yediremiyor kabullenemiyor. tatlı dilinizi kullanıp ikna edin birlikte destek alın sorunlar düzelmeye başlayınca sakinleşir.

  • 4

   Tatli dille ikna ederse gider bence doktora ama sende iş yok bilmem ne derse tobe gitmez. Birbirlerinden de soğuyup artık başka macera aramaya başlarlar. Kadın der nolucak ki 1 kez den bisey olmaz yaparim bırakırım der ama o başladımı 1 olur 10 sevgili işleri sora boşanma.

 4. 4

  seks ve sinir yada şiddet asla bir arada olmamalı bence, seksin yanına şefkat ve centilmenlik yakışır. duyguları daha yoğun kullanmak gerekir. eğer eşiniz sinirli ise siz alttan alın onu anlamaya varsa br sorun ona destek olmaya çalışın. bu şekilde sizden utanmak yerine eş olarak her şartta bir birinize destek olacağını anlasın.

 5. 6

  l 14 yıldır evliysen yaklaşık ortalama sen 35-40 yaşlarında olmalısın kocan hemen hemen ya böyledir ya da bir üstüdür normal sertleşme sorunu var ayıp bir utanılacak bir durum değil çok şükür bunun bir son bir sürü tedavi şekli var bazı insanlar evet yediremez kendini gurur yapar doktora gitmez örnek benim gibi mesela aktarlardan eczanelerden penis sertleştirmek için macunlar haplar içecekler var alırsın yatağa girmeden önce yarım saat önce kocanı bunu bol su ile bunları kocana vereceksin bak ondan sonra sana soracak bana ne yaptın diye soracak 😀😀

Bir cevap bırakın