kıvırıp penisimi kendime nasıl sokabilirim

Soru

Arkadaşlar son zamanlarda internette gördüğüm videolarla aşırı merak duygusu oluştu, kendi penisimi kendime nasıl sokabilirim diye. bir keresinde kendi elim ile denediydim olmuşdu ama artık kendi penisim ile denemek istiyorum (pasif değilim). garip ama bu konu hakkında fikir sahibi olan varmı ?

Cevaplar ( 11 )

 1. 3

  bu dediğiniz konuyla ilgili internette videolar görmüştüm. bi travesti tabi penisi at şeyi gibi rahat 18 cm falan var, hem ağzına alıp kendine sakso çekiyordu, hemde arkaya kıvırıp kendine sokuyordu sonunda kendi içine boşaldı çıkarıp bide yaladı. bilmiyorum neden bana komik geldi. mantık olarak değerlendirmek gerekirse bunu yapabilmek için bazı şartların olması lazım. penisin 15 cm ve üstü bi uzunlukta muz gibi aşağıya doğru kıvrık olması lazım. bide tam ereksiyona geçememen lazım, tam sertleşiyorsa kıvrılmaz kazık gibi durur. aşırı yumuşak olursa bu sefer girmez %75-80 gibi bi sertleşme oranı lazım. sonrasında popo dar olduğu için alıştıracak açılmasını sağlayacak birşey yapman lazım, 3-4 parmak mı sokarsın, dildo mu sokarsın birşey ile alıştırıp, popo deliğin açıldıktan sonra bolca krem sürüp elle penisi yönlendirip sokmayı denersin.

 2. 5

  internette bu güne kadar okuduğum en çılgın soru. kanka kız bulamıyoz napalıım, birbirimizi yapalım, yok olmaz gay değiliz, hıı o zaman kıvırıp kendimizi yapalım ? nası fikir ama ? şşştt kız @sissy-m çok tatlısın bu arada, keşke senin gibi herkes tatlış olsa demi…

  • 6

   Fasulye yiyelim ete para vermeyelim birbirimizi zikelim gte para vermeyelim gibi bisey bu çok ama çok sacmalik

 3. 2

  çok delice birşey ama fantastik geldi, kadının kendi memesini yalaması emmesi gibi. penisin uzun olması laızm her halde, uzun olmazsa yapılamaz diye düşünüyorum.

 4. 4

  bro bütün fantazin bu mu, güzelim kızlar varken, kendini yapmaya çalışmak nedir. birde pasif değilim diyorsun. tamam bizi kandırdın ya kendinide kandırıyorsun pasif olmuşsun gay eğilim yolunda gidiyorsun haberin yok. sen durma değilim diye tepin. eğilim kayması bozulması olmuş, böyle şeyler düşünürsen bu daha fena bir hal alacak.

 5. 6

  Ben denedim oldu fakat can acıtıyor bence denemeyin ama isterseniz deneyin

  • 5

   gay mı olunuyor öyle, acaba sen şimdi gay mı oldun yoksa biri ile ilişki yaşamdan olmuyor musun ?

 6. 2

  sert çomağı kıvırmaya çalışırsan kırarsın. sert değilse zaten soru mantıksız.

 7. 4

  çok saçma mantıksız hareketler değil mi bunlar. zeka seviyesi düşüktü de bu kadarı artık. sonra birde bu kafalardan insanlığa topluma faydalı yararlı birilerinin çıkmasını bekliyorlar. dış görünüşe aldanmıcan artık herkesten şüphe der oldum, acaba diyorum en yakın arkadaşımın da böyle eğilimleri var mı. malüm herkes sapıtmış belli olmuyor..

 8. 2

  böyle şeylerde penis kırılabilir. vay be daha neler göreceğiz. kırılırsa sizin için hiç iyi olmaz. vazgeçin bu sevdadan. 😳😲🤯

 9. 2

  arkadaşlar bütün cevapları vermiş bencede sadece şu detayı atlamışlar hayatı istediğin gibi yaşayacaksın penisinin sıcaklığını hissetmek istiyorsan dene derim tabiki penisin biraz büyük olması gerekir 18 ve üzeri gibi içinde uhde kalmasın meraklanma kırılmaz çünkü kazık gibi sertleşirse bükemessin zaten yumuşakken aşşa doğru çekiştirisen bence olma şansı çok yüksek girmese bile sıcaklığını hissetmek bile bir haz verir ama tekrar diyorum boyu uzun olması gerekir

Bir cevap bırakın