seks yaparken sevgilim telefonla konuşuyor

Soru

sevgilimin bir sosyal medya hesabı var burada bir şeyler tanıtıp arkadaşlarına satış falan yapıyor. anlayacağınız telefon kullanımı çok yoğun. baş başa kalıp biraz heyecan yapalım diyorum yine telefonu elinden bırakamıyor. tamam diyor bırakıyor 2 dk geçmiyor tık bir bildirim geliyor alıyor hemen eline başlıyor kurcalamaya. kimi zaman seks bile yaparken arkadaşı arıyor bana sus ve devam et işareti yapıp başlıyor konuşmaya. artık bu halinden bana gına geliyor. söylüyorum tamam aşkım söz bi daha yapmıcam diyor. sonra yine aynı durum, ne yapayım aşkım benim işimde böyle diyor. senin derdin seks yapmak değilmi karşındayım işte istediğini yap bana diyor, telefonla konuşuyor yada yazışıyor. sanki ayrılmaktan başka çare yok, bu seferde kendi hormonlarıma söz geçiremiyorum, napsam bilmiyorum !

Cevaplar ( 3 )

  1. 6

    sevgiliniz ve siz seks için bir ortam oluşturamadığınız belli bu yüzden bu konuyu detaylıca konuşup çözmeniz gerekli ilişkiniz bahsettiğiniz durumlardan dolayı uzun soluklu olmayabilir

  2. 2

    merhaba, sevgilinizin sizinle işi yok onun derdi kendi sosyal medya dünyası. siz ilk öncelik değil yanda kenarda duran eğlencesiniz. kadınlara cinsel meta olarak bakarlar, lakin buradaki cinsel meta siz olmuşsunuz ne yazık. tabi onunda hatası yok değil, cinsellik yaşanırken odaklanması gerekir. aksine o başka şeylerle ilgileniyor olması büyük bir sorun. bize sorarsanız aranızda pek bir uyum ve güçlü bir bağ yok, bir diğer değişle fuckbody hayatı yaşıyorsunuz. hem gıcık oluyor ona sevgi duymuyorsunuz ama seks için hala birlikte olmaya devam ediyorsunuz. hani derler ya ayrı dünyaların insanlarısınız, aynen aynen !

  3. 4

    tatsız bir durum, açıkçası biraz onur kırıcı, sevdiğim insanın benimleyken başkası ile ilgilenmesi hiç hoşuma gitmez, bunu bende başkasına asla yapmam yani.

Bir cevap bırakın